پیوستن به پدرو پاسکال در فیلم گلادیاتور ۲

پدرو پاسکال در حال مذاکره نهایی برای بازی در فیلم گلادیاتور ۲ ساخته ریدلی اسکات است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم پدرو پاسکالبازیگر سریال Mandalorian و The Last of Us in Gladiator 2 به کارگردانی ریدلی اسکات نقش ایفا می کند. همانطور که توسط Deadline گزارش شده است، این بازیگر در حال مذاکرات نهایی برای بازی در دنباله گلادیاتور است که اخیراً منتشر شده است. کانی نیلسن و جوزف کوین به بازیگرانش پیوست

ریدلی اسکات کارگردان فیلم Gladiator 2 و دیوید اسکارپا فیلمنامه آن را می نویسد. اتفاقات این دنباله سال ها پس از اتفاقات قسمت اول رخ می دهد. در این فیلم پل مزکال نقش لوسیوس، پسر بالغ لوسیلا را کانی نیلسن که در اولین فیلم گلادیاتور ظاهر شد، بازی خواهد کرد. بری کیوگانبازیگر فیلم Banshee of Inisherin و دنزل واشنگتناین بازیگر برنده اسکار نیز در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

مایکل پروسیارئیس اسکات فری و ریدلی اسکات با هم لوسی فیشر و داگلاس ویک Red Wagon Entertainment مسئولیت تولید گلادیاتور 2 را بر عهده دارد. شرکت یونیورسال که اولین قسمت گلادیاتور را با همکاری DreamWorks ساخته است در این پروژه مشارکت دارد. برخی از عوامل تولید فیلم گلادیاتور مانند جانی یتسطراح لباس و آرتور مکسطراح تولید به کار بر روی دنباله باز می گردد.

راسل کرو نقش ماکسیم خواکین فینیکس نقش کومودوس الیور رید نقش آنتونی، جیمن هانسو نقش جوبا و تامی فلانگان او در اولین فیلم گلادیاتور نقش سیسرو را بازی کرد. این فیلم درباره یک ژنرال آبروریز رومی است که پس از خیانت توسط کومودوس، پسر حریص امپراتور، تبدیل به یک گلادیاتور می شود. راسل کرو با بازی ماکسیم در فیلم «گلادیاتور» به شهرت جهانی رسید. گلادیاتور برنده پنج جایزه اسکار شد.

  گزارش فصلی GPU Market; سهم 88 درصدی انویدیا در مقابل 8 درصدی AMD

دیدگاهتان را بنویسید