Timothée Chalamet و Zendaya فردا در اولین تریلر فیلم Dune 2 First ظاهر می شوند.

برادران وارنر اولین پوستر رسمی فیلم Dune Part 2 با بازی Timothée Chalamet و Zendaya را منتشر کرد و اعلام کرد که اولین تریلر این فیلم فردا منتشر می شود.

مدتی پیش اولین عکس های رسمی از فیلم Dune Part 2 منتشر شد و اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین پوستر قسمت دوم فیلم سینمایی «تلماسه» منتشر شد. امروز برادران وارنر اولین پوستر رسمی Dune Part 2 را منتشر کرده اند که در آن تیموتی شالامه و زندایا را با هم می بینیم که بخش بزرگی از تمرکز این قسمت بر روی همکاری این دو شخصیت خواهد بود. اولین پوستر بازی Dune 2 را می توانید مشاهده کنید:

Timothée Chalamet و Zendaya در اولین پوستر Dune 2

برادران وارنر همچنین تایید کرده اند که اولین تریلر بازی Dune 2 فردا منتشر خواهد شد تا به انتظار طرفداران پایان دهد. این تریلر قبلا در سینماها نمایش داده شده است. این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان تلماسه اثر فرانک هربرت را دنبال می کند. دنیس ویلنوو اخیراً Dune Part 2 را به عنوان یک فیلم جنگی حماسی در طول Cinemacon توصیف کرده و قول داده است که در طول آن شاهد نبردهای زیادی در کنار بسیاری از دنیاهای جدید خواهیم بود.

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاسگارد، دیو باوتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پیو، کریستوفر واکن، لئا سیدوکس، آستین باتلر تیم بلیک نلسون و سهیلا یعقوباز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. دنی ویلنوو وظیفه کارگردانی فیلم Dune، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Dune 2 بازگشت که مانند قسمت اول، جان اسپیتز و اریک راث آنها به ویلنوو کمک کردند تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد.

  بازگشت به دنیای موزیکال و سرگرم کننده ترول ها در اولین تریلر انیمیشن Trolls 3

فیلم Dune که اکران همزمان در سینماها و HBO Max دارد، کار خود را با درآمد افتتاحیه 41 میلیون دلار آغاز کرد و در مجموع توانست بیش از 4.4 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که شامل 1.108 میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیشتر است. از 292، 3 در باکس آفیس بین المللی. فیلم Dune نامزد 9 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و در نهایت 6 اسکار را از آن خود کرد.

فیلم Dune Part 2 قرار است در تاریخ 3 نوامبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید