اشتباه Bethesda در طرح شکایت کپی رایت علیه خود شرکت

تلاش Bethesda برای جلوگیری از افشای Redfall با ارسال یک اعلامیه حق چاپ، به اشتباه جنسیت خود شرکت را شناسایی کرد.

دیروز مسابقه ای بود که مدت ها منتظرش بودیم Redfall منتشر شد و البته شاهد فاش شدن برخی از عناصر آن قبل از انتشار بازی بودیم. برای جلوگیری از خراب شدن این عرضه، Bethesda، ناشر بازی، تصمیم گرفت اقدامات احتیاطی را انجام دهد. این شرکت با دقت اینترنت را برای یافتن تصاویر یا ویدیوهای غیرمجاز Redfall جست و جو کرد. Bethesda به صدور اعلان‌های حق نسخه‌برداری و حذف ادامه داد تا این نوع محتوا منتشر نشود.

اما گستاخی این شرکت کار خود را کرد و اعلامیه کپی رایت علیه خود ثبت کرد که منجر به حذف موقت تصویر بنر در صفحه رسمی توییتر بازی مذکور شد. کاربر توییتر PMS Jordan تصویری از صحنه ای را به اشتراک گذاشت که در آن تصویر بنر با مستطیل خاکستری جایگزین شده است. در این مستطیل نوشته شده بود که تصویر به دلیل گزارش صاحب حق چاپ حذف شده است.

اشتباه Bethesda در طرح شکایت کپی رایت علیه خود در مورد بازی Redfall

کاربر دیگری به نام Weekend Warrior پیشنهاد کرد که Bethesda از یک سیستم خودکار برای یافتن و گزارش محتوای Redfall استفاده کرد که در نهایت باعث این خطای عجیب شد. با این حال، مشخص نیست که آیا ربات واقعاً مشکلات کپی رایت را گزارش کرده است یا خیر. البته، آن تصویر از آن زمان بازگشته است، اما حساب توییتر Redfall به آنچه اتفاق افتاده است پاسخی نداده است.

با وجود شور و شوق پیش از عرضه بازی، میانگین امتیاز Redfall خوب نیست و این محصول با 39 نقد توانسته امتیاز متای 63 از 100 را کسب کند. این باعث شد که Redfall Studio Arkin ضعیف ترین اثر در تاریخ تقریباً 25 ساله آنها از نظر میانگین امتیاز منتقدان در وب سایت Metacritic باشد.

  مایکروسافت توضیح می دهد که چرا در Game Awards 2022 نمایش داده نمی شود

دیدگاهتان را بنویسید