افتتاحیه مایکروسافت پس از نمایشگاه Xbox

مایکروسافت زمان دقیق عرضه بازی های Xbox و Direct Starfield را اعلام کرد.

مایکروسافت اخیراً از عرضه بازی های ایکس باکس در تابستان امسال خبر داده است. پیش از این اعلام شده بود که این مراسم دیجیتال در طول روز برگزار خواهد شد روز یکشنبه 21 ژوئن (11 خرداد) برگزار می شود و ساعت دقیق آن از قبل ساعت 20:30 به وقت ایران مشخص شده است. مشخص نیست این مراسم تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. اما بلافاصله پس از آن، ما شاهد نمایش زنده Starfield خواهیم بود، که دموی مفصلی از RPG علمی تخیلی Bethesda خواهد بود.

مایکروسافت گفت: «به ما بپیوندید تا شگفتی‌های جدید و اولین نگاه‌ها را از استودیوهای با استعداد داخلی ما و بسیاری از همکاران خلاق ما در سراسر جهان دریافت کنید. این روزی است که گیمرها منتظر بودند تا ببینند چه عناوینی برای Xbox، PC و Game Pass می آیند. Starfield Direct شما را به داخل استودیوی بازی سازی Bethesda دعوت می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد بازی از جمله بسیاری از فیلم های جدید گیم پلی، مصاحبه های توسعه دهندگان و اطلاعات داخلی پشت صحنه بیاموزید.

این ویترین بر روی پلتفرم هایی مانند یوتیوب، توییچ و فیس بوک قابل مشاهده خواهد بود و از 30 زبان علاوه بر زبان اشاره انگلیسی و انگلیسی و توضیحات صوتی انگلیسی پشتیبانی می کند. متعاقباً، استریمی به نام Xbox Games Showcase Extended در ساعت 20:30 روز 13 ژوئن برگزار خواهد شد. این رویداد دارای مصاحبه های عمیق با تمرکز بر اخبار از نمایشگاه اصلی، همراه با به روز رسانی از شرکای تجاری خواهد بود.

  Elden Ring در صدر لیست بازی های رها شده و تمام شده برای سال 2022 قرار دارد

دیدگاهتان را بنویسید