تاریخ شروع فصل چهارم Fall Guys مشخص شد

استودیو Mediatonic اعلام کرده است که فصل چهارم Fall Guys با نام Creative Construction از هفته آینده آغاز خواهد شد.

طبق آخرین اعلامیه Mediatonics، فصل چهارم Fall Guys با عنوان Creative Construction در تاریخ 20 می (10 می) سال جاری در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. همانطور که عنوان این فصل نشان می دهد، توسعه دهندگان یک بخش جدید و سرگرم کننده سفارشی سازی مرحله را گنجانده اند که به بازیکنان اجازه می دهد تا مسابقات جدید و خلاقانه ایجاد کنند. همچنین امکان به اشتراک گذاری این مراحل ساخته شده با دیگر بازیکنان Fall Guys وجود دارد.

در ادامه مطلب جو والشمدیر خلاق استودیو Mediatonic برای فصل 4 Fall Guys توضیح داد: “این بزرگترین تغییری بود که ما در بازی ایجاد کردیم، و این واقعاً هیجان انگیز است که در نهایت به بازیکنان اصول اولیه ایجاد رقابت را بدهیم.” از این پس، تیم سازنده از ابزارهای حالت خلاقانه برای ایجاد مراحل منحصر به فرد بازی استفاده می کند. این بدان معناست که می‌توانیم محتوای بیشتری نسبت به قبل در اختیار بازیکنان قرار دهیم.

پس از شروع فصل چهارم، بیش از 50 مسابقه جدید در فصل معرفی خواهیم کرد که نسبت به فصل های گذشته بسیار بیشتر خواهد بود. چیز دیگری که واقعا مفید است این است که برای اولین بار می توانیم مراحل جدید را مستقیماً در اختیار بازیکنان قرار دهیم. بنابراین برای رفع مشکلات در هر مرحله نیازی به انتشار به‌روزرسانی‌های جدید نداریم و این مشکل بزرگی که همیشه با آن درگیر بوده‌ایم حل خواهد شد. در نهایت، تمام آنچه گفته شد، محتوای آینده بازی را بسیار غنی تر و متنوع تر از گذشته می کند.

  با یک هدست واقعیت مجازی جدید، احساس قدم زدن عنکبوت روی صورت خود و کشیدن سیگار را تجربه کنید.

به گفته تیم Mediatonic، زمانی که بازیکنان مرحله خود را ایجاد کردند و با اجرای یک مسابقه ثابت کردند که قابل استفاده است، یک کد اشتراک دریافت می‌کنند تا بتوانند مرحله خود را با دیگر بازیکنان Fall Guys تجربه کنند. به گفته والش، Mediatonics محبوب ترین و بهترین رقابت های ایجاد شده توسط بازیکنان را در یک برنامه جانبی هفتگی ارائه خواهد کرد.

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی Fall Guys چیست؟ آن را با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید