تایکا وایتیتی در حال مذاکره برای کارگردانی اقتباس سینمایی Klara and the Sun است

تایکا وایتیتی در حال مذاکره برای کارگردانی اقتباس سینمایی از رمان کازوئو ایشی گورو، کلارا و خورشید است.

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون، این را باخبر شدیم تایکا وایتیتی او در حال مذاکره برای کارگردانی اقتباس سینمایی کلارا و خورشید (کلارا و خورشید) بر اساس این رمان است. کازوئو ایشی گورو این برای 3000 پیکچرز سونی است، اما هنوز معامله ای صورت نگرفته است. این پروژه در حال حاضر مراحل توسعه را طی می کند داهوی والر او پس از کار بر روی سریال Mad Men پیش نویس فیلمنامه را نوشت.

دیوید هیمن تولید کلارا و خورشید برای فیلم های هیدی. رمان کازوئو ایشی گورو ماجراهای دختر رباتی به نام کلارا را دنبال می کند که برای جلوگیری از تنهایی عاطفی نوجوانان خلق شده است. این داستان توصیف می کند که چگونه کلارا سعی می کند یک خانواده انسانی را از دل شکستگی و اندوه رها کند. گرت باش و تایکا وایتیتی در حال مذاکره برای تولید این پروژه هستند.

کمپانی کلمبیا پیکچرز اقتباسی سینمایی از رمان باقی مانده از روز را تولید می کند. این فیلم به کارگردانی جیمز آیوری چه اما تامسون و آنتونی هاپکینز در تیم بازیگری بود، در 8 رشته نامزد جایزه اسکار شد. کازوئو ایشی گورو، نویسنده برنده جایزه نوبل، تهیه کننده اجرایی فیلم کلارا و خورشید است. الیزابت گابلر و آیسلین دانستر آنها از طرف 3000 Pictures بر این پروژه نظارت می کنند.

تایکا وایتیتی کارگردانی کمدی ورزشی سرچ لایت Next Goal Wins است که از 17 نوامبر اکران می شود. مایکل فاسبندر، الیزابت ماس و ویل آرنت آنها در این فیلم بازی کردند که اولین تریلر آن در رویداد CinemaCon به نمایش درآمد. این فیلم بر اساس مستندی به همین نام ساخته شده است که نشان می دهد تیم ملی فوتبال ساموآ چگونه برای رسیدن به جام جهانی تلاش می کند.

  تصویری جدید از Spider-Man 2099 در انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse

دیدگاهتان را بنویسید