تمدید Sweet Tooth توسط نتفلیکس برای فصل سوم و آخر

نتفلیکس به طور رسمی از تمدید سریال Sweet Tooth برای فصل سوم خبر داد و فصل سوم این سریال باید پایان سریال باشد.

چند وقت پیش فصل دومش بود سریال Sweet Tooth از نتفلیکس پخش شد و توانست نظر منتقدان را به خود جلب کند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونروند بازی دندان شیرین رو به پایان است. امروز نتفلیکس از تمدید Sweet Tooth برای فصل سوم خبر داد و فصل سوم این سریال DC قرار است آخرین فصل آن باشد. نتفلیکس ویدیویی را در این لینک منتشر کرده است که به ادامه ماجراجویی گاس در آلاسکا اشاره دارد:

پوستر تایید فصل سوم و آخر سریال دندون شیرین

سازندگان Sweet Tooth از تمدید این سریال برای فصل سوم و آخر ابراز هیجان کرده اند و آن را پایانی تلخ برای ماجراجویی گاس و تیم سازنده می دانند. اگرچه هنوز تایید نشده است، اما می توان انتظار داشت که فصل سوم سریال دندان شیرین در 8 قسمت مانند دو فصل اول تولید شود که انتظار می رود در سال 2024 از نتفلیکس پخش شود.

باید خواند:

  • بررسی فصل اول سری دندون شیرین

کمیک Sweet Tooth توسط جف لمیر ساخته و نوشته شده است که در مجموع 40 جلد نوشته و توسط Vertigo و DC بین سال های 2009 تا 2013 منتشر شده است. در واقع کمیک و سریال دندون شیرین ترکیبی از آثار ابرقهرمانی، فانتزی و پسا آخرالزمانی هستند. رابرت داونی جونیور و سوزان داونی تهیه کنندگان سریال دندان شیرین هستند که در واقع توسط استودیوی تیم داونی و بخش تلویزیونی برادران وارنر تولید می شود. در نیوزلند

  ایلان ماسک خواستار معافیت استارلینک از تحریم‌ها علیه ایران شد

کریستین کانری، نانسو آنوزی، عادل اختر، دانیا رامیرز، نیل سندیلندز، استفانیا لاوی اوون، الیزا ولانی، مارلون ویلیامز، جوناس کیبریب، کریستوفر شان کوپر جونیور، ایمی سیمتز و روزالیند چائو، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال دندون شیرین حضور پیدا کردند و به ایفای نقش پرداختند. هم جیمز برولین او در این سریال فانتزی در نقش راوی است. جیم میکل وی تهیه کنندگی، کارگردانی و نویسندگی فیلمنامه سریال دندون شیرین را بر عهده دارد بث شوارتز میکل به عنوان دستیار مجری برنامه به تولید این سریال کمک کرد و آنها برای فصل سوم دندان شیرین بازخواهند گشت.

دیدگاهتان را بنویسید