مبارزه برای آزادی در اولین تریلر Dune 2 با بازی Timothée Chalamet

برادران وارنر سرانجام اولین تریلر رسمی فیلم Dune Part 2 با بازی Timothée Chalamet و Zendaya منتشر شد که در آن شاهد تصاویر هیجان انگیز زیادی هستیم.

دیروز اولین پوستر و تیزر فیلم Dune Part 2 منتشر شد و اعلام شد که اولین تریلر این فیلم امروز و هم اکنون در آخرین تریلر منتشر خواهد شد. اخبار سینما و تلویزیوناولین پوستر قسمت دوم فیلم سینمایی «تلماسه» منتشر شد. همانطور که قول داده بود، برادران وارنر. امروز اولین تریلر بازی Dune 2 را منتشر کرد که در آن تیموتی شالامه را می‌بینیم که تلاش می‌کند یک کرم غول پیکر را کنترل کند تا مردم کره زمین بتوانند به او در مبارزه برای آزادی آراکیس بپیوندند.

در زیر تصاویری از نبردها و حضور شخصیت های جدید در این قسمت را مشاهده می کنیم. همچنین در اولین تریلر فیلم Dune Part 2، نگاه بهتری به شخصیت‌های فلورانس پیو و آستین باتلر می‌بینیم، و باتلر بسیار متفاوت از آنچه قبلاً از او دیده‌ایم به نظر می‌رسد. این فیلم اتفاقات نیمه دوم رمان تلماسه اثر فرانک هربرت را دنبال می کند. در زیر می توانید اولین تریلر Dune 2 را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تیموتی شالامه، ربکا فرگوسن، زندایا، خاویر باردم، استلان اسکاسگارد، دیو باوتیستا، جاش برولین، شارلوت رمپلینگ، استیون مک کینلی هندرسون، فلورانس پیو، کریستوفر واکن، لئا سیدوکس، آستین باتلر تیم بلیک نلسون و سهیلا یعقوباز جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Dune Part 2 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. دنی ویلنوو وظیفه کارگردانی فیلم Dune، برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه Dune 2 بازگشت که مانند قسمت اول، جان اسپیتز و اریک راث آنها به ویلنوو کمک کردند تا فیلمنامه این فیلم را بنویسد.

  بازی Marvel's Spider-Man ممکن است دارای بخش چند نفره باشد

فیلم Dune که اکران همزمان در سینماها و HBO Max را دارد، کار خود را با درآمد افتتاحیه 41 میلیون دلار آغاز کرد و در مجموع توانست بیش از 4.4 میلیارد دلار در باکس آفیس جهانی بفروشد که شامل 1.108 میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیشتر است. از 292، 3 در باکس آفیس بین المللی. فیلم Dune نامزد 9 جایزه اسکار از جمله بهترین فیلم سال شد و در نهایت 6 اسکار را از آن خود کرد.

فیلم Dune Part 2 قرار است در تاریخ 3 نوامبر اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید