نسخه مستقل بازی Marvel’s Spider-Man Remastered برای پلی استیشن 5 عرضه می شود.

همزمان با رونمایی از داستان داستانی کمیک Spider-Man 2، بالاخره اعلام شد که نسخه ریمستر شده Spider-Man برای پلی استیشن 5 به صورت جداگانه منتشر خواهد شد.

از زمان انتشار Marvel’s Spider-Man Remastered، این ریمستر تنها به عنوان بخشی از نسخه نهایی مرد عنکبوتی: مایلز مورالس در دسترس بوده است. اما بالاخره در این ماه شاهد نسخه جداگانه این ریمستر در فروشگاه پلی استیشن با قیمت خواهیم بود. 49.99 دلار ما خواهیم بود افرادی که دارای نسخه فیزیکی یا دیجیتالی Spider-Man برای پلی استیشن 4 هستند، می توانند پرداخت کنند 10 دلار برای دسترسی به ریمستر پلی استیشن 5 این اثر.

کاربران پلی استیشن پلاس که یک نسخه از Spider-Man را از طریق سرویس اشتراک سونی دریافت کرده‌اند، نمی‌توانند به این پیشنهاد ارتقا دسترسی داشته باشند. افرادی که نسخه معمولی Miles Morales را دارند می توانند نسخه بازسازی شده Ultimate را با پرداخت هزینه خریداری کنند.

لازم به ذکر است که در یک پست وبلاگ پلی استیشن، جان پاکتمدیر روایت استودیو Insomniac همچنین از پیش درآمد Spider-Man 2 رونمایی کرد که در تاریخ 16 می و پیش از انتشار پاییزی این بازی در ایالات متحده به صورت رایگان منتشر خواهد شد. این کمیک داستان پیتر پارکر، مایلز مورالس و ام جی واتسون را پس از اتفاقات مرد عنکبوتی و مرد عنکبوتی: مایلز مورالس روایت خواهد کرد.

پیش درآمد کمیک Spiderman 2

پوکت درباره داستان بازی گفت: «در این داستان، زندگی این سه شخصیت با هم برخورد می‌کند، زیرا پیتر، مایلز و واتسون سعی می‌کنند بین مسئولیت‌های خود در قبال شهر و یکدیگر تعادل برقرار کنند. آنها مدام به یکی از مقدمات اصلی کمیک باز می گردند: آیا جادو واقعی است؟ زیرا در این حجم پر اکشن، یک ابرشرور محبوب برای اولین بار در دنیای ما ظاهر می شود و ظاهراً توانایی های ماوراء طبیعی دارد که تارها و مشت ها را کنترل می کند. او کسی نیست جز هود.

  بازی چند نفره The Last of Us جاه طلبانه ترین پروژه Naughty Dog تا به امروز است

این کمیک همزمان با روز کتاب کمیک رایگان منتشر می شود. این روز یک تبلیغ سالانه توسط صنعت کتاب های مصور است که در آن فروشگاه های خاصی کمیک رایگان به شما هدیه می دهند. خوانندگان آمریکایی می توانند نسخه ای از آن را در یکی از این فروشگاه ها دریافت کنند یا از طریق وب سایت Marvel و نرم افزار Marvel Unlimited آن را دانلود کنند. در تاریخ بعدی، این کمیک به صورت دیجیتالی از طریق Marvel Unlimited برای سایر مناطق جهان منتشر خواهد شد.

تونی تاد، صداپیشه بازی Venom در Spider-Man 2 اخیرا اعلام کرده است که سونی قصد دارد این بازی را در ماه سپتامبر منتشر کند. این همان تاریخ انتشاری است که گزارش های قبلی از عرضه بازی خبر داده بودند.

دیدگاهتان را بنویسید