واکنش منتقدان به بازی Redfall

میانگین امتیاز بازی Redfall به تازگی منتشر شده است و آخرین ساخته Arkin محصول جالب و سرگرم کننده ای نیست.

آرکین همیشه به ساخت بازی های موفق و سرگرم کننده معروف بوده است و اگر به بازی های آن ها نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که همگی عناصر مشابهی دارند. حتی Prey و Deathloop، دو محصول به ظاهر مجزا در سری Dishonored، برخی از فرمول های محبوب Arcane را در خود جای داده اند.

در این میان پس از ارائه بازی Redfall مشخص شد که با محصولی کاملا متفاوت روبرو هستیم. یک بازی مشارکتی برای چهار بازیکن که در طی آن باید ماموریت های مختلفی را انجام دهید و در قسمت داستانی بازی پیشرفت کنید. دموهای اولیه بازی آنطور که باید نتوانست مخاطب را جذب کند و به نظر می رسید با یک محصول ساده خون آشام گرا طرف هستیم. حالا آخرین نسخه استودیو آرکین یعنی Redfall به تازگی منتشر شده است و میانگین امتیاز آن نوید یک بازی جذاب و سرگرم کننده را نمی دهد.

در زیر تعدادی از نظرات منتقدان بازی Redfall را می خوانید و همچنین می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

ردفال

  • سازنده: آرکین استودیو
  • ناشر: استودیوهای بازی Xbox
  • سبک: تیرانداز اول شخص جهان باز
  • سکو: PC, Xbox Series X | Xbox Series S
  • تاریخ صدور: 12 اردیبهشت

قهرمانان بازی Redfall در خیابان

کنسول های سرگرمی: 78 از 100

زمانی که تمام مشکلات فنی روز انتشار بازی برطرف شود، Redfall بازی خوبی خواهد بود. تلاش های خوب آرکین از نظر ساختار داستانی و گیم پلی تحت الشعاع باگ ها و مشکلات همیشگی قرار گرفته و علاوه بر همه اینها شاهد یک بازی انحصاری فوق العاده سرگرم کننده هستیم.

خدا یک گیک است: 60 از 100

موانعی مانند هوش مصنوعی بسیار ضعیف، ماموریت‌های خشک و غیرجذاب و بافت‌های پاپ‌آپ بر سر راه Redfall قرار گرفته‌اند. بنابراین بهترین قسمت های بازی کاملا زیر سایه مشکلات قرار دارند.

Gamingbolt: 50 از 100

Redfall ضعیف ترین بازی امروز استودیو Arkin است. ساختار داستانی خوب و بقایای فرمول معمول تیم‌سازی به تنهایی برای غلبه بر مشکلات بسیاری مانند کارگردانی سخت شخصیت، روایت ضعیف، نقص‌های فنی و طراحی ناامیدکننده کافی نیست.

ولفیلد: 45 از 100

Redfall که تلاشی ناامیدکننده در ژانر تیراندازی اول شخص جهان باز است، هیچ کدام از مزه و مکانیکی که از Arkin Studios انتظار داشتیم را ندارد.

GameSpot: 40 از 100

متأسفانه Redfall یک بازی است که هرگز نباید منتشر می شد. هنگام کاوش در دنیای بازی با دوستان، باگ های متعدد به طور قابل توجهی بر چرخه پخش مجدد تأثیر گذاشته است. در عین حال چرخه پخش مجدد بازی به دلیل عملکرد ضعیف عناصر بازی تحت تأثیر قرار می گیرد. نمی‌دانم استودیو آرکین این کار را به عهده گرفته تا یک شوتر مبتنی بر غارت بسازد یا این وظیفه را بر عهده داشته است. اما می توانم بگویم یکی از بهترین استودیوهای بازی سازی دنیا به یکباره ناتوان و ناکارآمد شده است.

منتقدان به بازی Redfall سئو کول

1683133318 496 واکنش منتقدان به بازی Redfall سئو کول

  توییت مرموز جف کلی احتمالا به بازی جدید کوجیما اشاره دارد

دیدگاهتان را بنویسید