کارگردان Tekken 8 از حافظه SSD کنسول پلی استیشن 5 تمجید کرد

کارگردان Tekken 8 در مورد کنسول PS5 صحبت می کند.

مطمئنا بسیاری از طرفداران سبک مبارزه ای منتظر تجربه Tekken 8 هستند. اثری که تا به امروز نمایش های باکیفیتی از آن منتشر شده است. سازندگان Tekken 8 قصد دارند این بازی را فقط برای کنسول های نسل نهم منتشر کنند.

Tekken 8 اولین نسخه از این سری بازی های قدیمی است که در تلاش است تا یک تجربه کامل از نسل نهم را در اختیار کاربران و طرفداران قرار دهد و بدون شک قدرت سخت افزاری جدیدترین کنسول های بازار به این امر کمک خواهد کرد. ویدیوهای منتشر شده از آخرین نسخه از سری بازی های Tekken به خوبی پیشرفت بصری این بازی را نشان می دهد. با این حال، طی اخبار اخیر بازی، کاتسوهیرو هاراداکارگردان Tekken Games نظر جالبی در این مورد ارائه کرد.

دویل جین در کنار لوگوی Tekken 8

این مرد اخیراً در گفتگوی اخیر خود با آخرین شماره مجله Play به حافظه پرسرعت SSD کنسول پلی استیشن 5 اشاره کرده و از آن تمجید کرده است. به لطف سرعت بالای فضای داخلی کنسول مورد نظر نسبت به هارد دیسک های استاندارد، کاربران می توانند با سرعت بسیار بیشتری در مسابقات شرکت کنند. از سوی دیگر، این امر در مورد بازیکنانی که وارد مسابقات برگشت می شوند نیز صدق می کند. کاتسوهیرو هارادا او گفت: “این احتمالاً بزرگترین چیزی است که تجربه بازیکن را در بازی تکامل می دهد.”

در نهایت باید گفت که در گذشته کارگردان آثار مورد نظر تایید کرده بود که نسخه جدید قابلیت کراس پلی و بازگشت کد شبکه پشتیبانی خواهد شد. Tekken 8 برای کاربران پلی‌استیشن 5 در دسترس خواهد بود، کنسول‌های Xbox Series X در تاریخ نامشخصی Xbox Series S و PC شامل می‌شوند.

  احتمال خروج مارک همیل از نقش جوکر به دلیل مرگ کوین کانروی

نظر شما چیست عزیز نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی با زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید