کیت های توسعه PS5 Pro احتمالا در چند ماه آینده به استودیوهای شخص اول ارسال می شود

تام هندرسون ادعا می کند که سونی کیت توسعه اولیه پلی استیشن 5 پرو را در چند ماه آینده برای استودیوهای سطح بالای پلی استیشن ارسال خواهد کرد.

در ابتدای سال جاری تام هندرسون Media Insider Gaming ادعا می کند که سونی در حال کار بر روی پلی استیشن 5 پرو است و نسخه قدرتمندتر کنسول نسل فعلی این شرکت برای عرضه تعطیلات در سال 2024 برنامه ریزی شده است. اکنون در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که تام هندرسون جزئیات بیشتری از پیشرفت تولید این کنسول ارائه کرد.

در گزارشی جدید، تام هندرسون تکرار کرد که پلی استیشن 5 پرو “قطعا” در حال تولید است و کیت های توسعه اولیه این کنسول در چند ماه آینده به استودیوهای سطح بالای پلی استیشن ارسال خواهد شد. به گفته تام هندرسون، استودیوهای شخص ثالث نیز کیت های توسعه کنسول های PS5 Pro را تا پایان سال جاری دریافت خواهند کرد.

در گذشته، تام هندرسون ادعا کرده بود که سونی سخت افزارهای دیگری را قبل از پلی استیشن 5 پرو عرضه خواهد کرد، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد. گزارش ها حاکی از آن است که سونی در حال کار بر روی یک دستگاه قابل حمل و یک مدل جدید از کنسول PS5 با درایو دیسک قابل جابجایی است که انتظار می رود در ماه سپتامبر وارد بازار شود. زمان معرفی این سخت افزارها هنوز مشخص نیست، اما ممکن است در رویداد احتمالی PlayStation Showcase معرفی شوند.

سونی اخیرا تایید کرده است که کنسول پلی استیشن 5 تا پایان ماه مارس 38.4 میلیون دستگاه فروخته است. این شرکت قصد دارد تا قبل از آوریل 2024، 25 میلیون واحد دیگر PS5 را بفروشد.

  رونمایی از بسته الحاقی Necrom The Elder Scrolls Online

دیدگاهتان را بنویسید