Dual Sense Edge یا Xbox Elite 2 کدام بهتر است؟

سونی با عرضه کنسول حرفه ای خود وارد رقابت با سری Xbox Elite شد. در این ویدیو ما این دو کنترلر را در کنار هم قرار می دهیم و به مشخصات آنها نگاه می کنیم.

در اوایل زمستان گذشته، سونی سری حرفه ای و ارتقا یافته Dual Sense را با نام Edge عرضه کرد. کنترلر Dualsense Edge به گونه ای راه اندازی شده است تا با کنترلرهای Elite رقابت کند. کنترلرهای الیت از سال 2015 به عنوان یک کنترلر با امکانات بیشتر در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است. اخیرا Xbox Elite 2 را تولید کرده است که بسیار بهتر از نسخه اول است.

DualSense Edge و Elite 2 دارای ویژگی های جذاب بسیاری هستند که می تواند تجربه بازی را بهبود بخشد. از وجود پدال پشت دسته گرفته تا قابلیت تعویض آنالوگ، هم در دسته های حرفه ای سونی و هم مایکروسافت قابل مشاهده است. موضوعی که بسیاری از طرفداران را نگران کرد قیمت بالای Dual Sense Edge در مقایسه با Elite 2 بود.البته سونی ماژول های آنالوگ قابل تعویض را روی گریپ پیاده سازی کرده است که ویژگی بسیار جذابی به نظر می رسد.

در این ویدیو این دو دسته را با هم می آوریم و ویژگی های هر کدام را بررسی می کنیم.

کنترلرهای Xbox Elite 2 و Dual Sense Edge توسط Nakhel Market در اختیار زومجی قرار گرفته است. با خرید هدست از نخل مارکت می توانید تا یک ماه با سرویس نخل پلاس بازی های رایگان دریافت کنید.

برای حمایت از زومجی ویدیوی یوتیوب را تماشا کنید

  Redmi 10 2022 با همان پردازنده نسخه اصلی عرضه خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید