اشاره احتمالی مایکروسافت به عرضه Forza Motorsport در تابستان 2023

Forza Motorsport در سال 2023 برای Xbox و PC منتشر خواهد شد. شاید این بازی ویدیویی در فصل تابستان منتشر شود.

مایکروسافت هنگام نمایش بازی Forza Motorsport در رویداد Xbox Games Showcase اعلام کرد که این شبیه ساز مسابقه ای در بهار 2023 عرضه خواهد شد. با این حال، با گذشت زمان مشخص شد که این اتفاق بعید است. مایکروسافت و استودیو Turn 10 در جریان ارائه بازی در Developer_Direct امسال، تاریخ دقیق انتشار Forza Motorsport را اعلام نکردند و تنها به عرضه‌ای در سال 2023 اشاره کردند.

اکنون، در میان آخرین اخبار بازی، متوجه شدیم که مایکروسافت ممکن است تاریخ انتشار Forza Motorsport را تعیین کرده باشد. حساب کاربری Microsoft Game Dev در توییتر ظاهرا به عرضه تابستانی این بازی مسابقه ای اشاره کرده است. الن هارتمنرئیس استودیو Turn 10 اخیراً توییتی نه چندان جنجالی در رابطه با Forza منتشر کرده است و جالب اینکه حساب کاربری Microsoft Game Dev توییتر در توییتی نوشته بود «دیگر کی برای تابستان آماده است؟» او پاسخ داد.

البته، اگر Forza Motorsport در تابستان 2023 عرضه شود، باید دید که مایکروسافت چه تاریخی آن بازی را در تقویم قرار می دهد. به خصوص با توجه به اینکه بازی Starfield برای انتشار در ماه سپتامبر برنامه ریزی شده است. به هر حال، استودیو Turn 10 اخیرا تایید کرده است که فرآیند تولید Forza Motorsport به مرحله بهینه سازی رسیده است. بنابراین مشخصا به پایان چرخه تولید خود نزدیک شده و باید منتظر تجربه آن در آینده ای نه چندان دور باشیم.

رویداد Xbox Games Showcase یک ماه دیگر برگزار خواهد شد و احتمالا مایکروسافت جزئیات بیشتری در مورد بازی Forza Motorsport به طرفداران ارائه خواهد کرد. بازی Forza Motorsport هنگامی که در Xbox Series X Xbox Series S و PC عرضه می شود.

  اشاره به تبلیغات شخصی سازی شده درون بازی در پتنت جدید Xbox

دیدگاهتان را بنویسید