با آپدیت جدید پلی استیشن 5 مشکل بازی های PS4 را برطرف کنید

در آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 5 مشکل مربوط به قابلیت پخش آثار در پلی استیشن 4 برطرف شده است.

قبل از عرضه کنسول پلی استیشن 5، تردیدهای زیادی در مورد قابلیت معکوس بودن این کنسول وجود داشت. اما برخلاف انتظار، این ویژگی بسیار مفید و خوب از آب درآمد. تقریباً تمام عناوین پلی استیشن 4 بر روی کنسول نسل بعدی سونی با عملکرد بهبود یافته و زمان بارگذاری سریعتر اجرا می شوند. احتمالاً جابه‌جایی بین نسل‌های پلی‌استیشن آسان‌تر از همیشه است، و آخرین کنسول سونی یک ارتقاء آسان است.

البته، یک مشکل بافت تکراری وجود داشت که بر برخی عناوین، به ویژه Shadow of the Colossus تأثیر گذاشت. همین موضوع باعث شد تا برخی از اشیا و نقاط بازی بدون دلیل خاصی در پلی استیشن 5 با وضوح پایین ظاهر شوند و گرافیک بازسازی استودیو بلوپوینت را تحت تاثیر قرار دهد. خوشبختانه با آپدیت جدید PS5 این مشکل به طور کامل برطرف شد و سونی بی سر و صدا و پشت صحنه در حال بهبود قابلیت های rollback کنسول خود بوده است.

تغییر کیفیت تکسچرها در آپدیت جدید کنسول پلی استیشن 5 در ویژگی Backward بازی Shadow of the Colossus

چندین کاربر عکس های مقایسه ای از تاثیر این به روز رسانی را در اینترنت منتشر کرده اند، اما این لینک ردیت این مقایسه را بهتر از دیگران نشان می دهد. ممکن است این به‌روزرسانی کوچکی به نظر برسد، اما دیدن اینکه سونی به جزئیات توجه کرده و متعهد به بهبود مستمر عملکرد پلی‌استیشن 4 است، حتی پس از مدت‌ها استفاده از این ویژگی، خوب است.

  تیزر جدید انویدیا به طور غیرمستقیم به کارت های گرافیک RTX 40 اشاره دارد

دیدگاهتان را بنویسید