بیش از 40 باگ در آخرین آپدیت بازی Horizon Forbidden West برطرف شده است

به روز رسانی 1.23 شماره بازی Horizon Forbidden West اکنون در دسترس بازیکنان است.

به تازگی شماره را به روز کرده است نسخه 1.23 بازی Horizon Forbidden West منتشر شده است و این به روز رسانی شامل بیش از 40 رفع اشکال برای بازی پایه و بسته الحاقی Burning Shores است. راه حل مهم مشکلی است که در آن بازیکنان نمی توانند در نقاط مرزی خاص بین مناطق Forbidden West و Burning Shores بر روی Flying Mount سوار شوند.

سایر رفع اشکالات در کوئست ها، فعالیت های دنیای بازی، داستان های جانبی، ماشین ها، سلاح ها و مهارت ها و موارد دیگر اعمال شده است. همچنین بخشی از این آپدیت بر روی بهبود عملکرد فنی بازی تمرکز دارد. جزئیات کامل این آپدیت در منبع خبر قابل مشاهده است.

ماه گذشته شاهد انتشار بسته الحاقی Burning Shores برای این بازی بودیم، جایی که الوی به ویرانه های لس آنجلس سفر می کند تا اطلاعاتی در مورد نژاد باستانی اجدادی که در بازی اصلی با آنها جنگیده بود به دست آورد. این DLC به دلیل وجود انتخاب های داستانی با هجوم نظرات منفی گروه خاصی از افراد در وب سایت متاکریتیک مواجه شد. متاکریتیک همچنین درباره اظهارنظرهای توهین آمیز و توهین آمیز گفت: ما اکنون در حال توسعه فرآیند و ابزارهای خود برای اعمال محدودیت های شدیدتر در ماه های آینده هستیم.

Horizon Forbidden West هم اکنون برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس است.لازم به ذکر است که بسته الحاقی Burning Shores در انحصار کنسول PS5 است.

  تاریخچه درختان والینور در دنیای ارباب حلقه ها چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید