تاریخ انتشار F1 23 با اولین تریلر بازی اعلام شد

Codemasters و Electronic Arts تاریخ انتشار F1 23 را با تریلر جدیدی از گیم پلی بازی اعلام کردند.

از جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیوی الکترونیک آرتز و کدمستر اولین تریلر گیم پلی بازی F1 23 را منتشر کردند.این بازی در تاریخ 16 ژوئن برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و ایکس باکس سری ایکس. ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. برنامه ریزی شده اند.

F1 23 بر اساس مسابقات قهرمانی جهانی فرمول یک 2023 ساخته شده است و دارای خط داستانی Braking Point و مسیرهای مسابقه جدید در لاس وگاس و قطر است. حالت F1 World نیز در این نسخه در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت که می توانید با انجام چالش های آن جوایز و ارتقاهای منحصر به فردی را دریافت کنید. پرچم قرمز، 35 درصد مسافت مسابقه و اتومبیل های به روز شده از سال 2023 از دیگر ویژگی های جدید بازی است.

برخلاف نسخه سال گذشته، نسخه استاندارد F1 23 با قیمت 59.99 دلار عرضه خواهد شد و امکان دسترسی به نسخه های نسل 8 و 9 را برای کاربران کنسول فراهم می کند. نسخه استاندارد شامل F1 World Starter Pack و 5000 بیت کوین است. گیمرها همچنین می توانند نسخه Champions این بازی را با قیمت 89.99 دلار خریداری کنند.

همراه با بسته لاس وگاس، نسخه Champions شامل 3 روز دسترسی زودهنگام، چهار نماد مسابقه تیم من، چهار نماد نقطه ترمز و بسته سپر جهانی F1 است. با خرید این نسخه، بازیکنان می توانند دارای آیتم های درون بازی باشند که برای آن طراحی شده اند ماکس فریستاپنتبدیل به یک اتومبیل رانی و 18 هزار بیت کوین.

  بررسی Black holes and Dragons of Honor Among Thieves سورپرایز بزرگ؟

دانلود ویدیو آپارات

دیدگاهتان را بنویسید