جو منفی در تیم Bioverse علیه نویسندگان در استودیو

مدیر روایت سابق سری Dragon Age از عصبانیت پنهان سایر اعضای تیم Bioware علیه نویسندگان آن استودیو صحبت می کند.

پس از اعتصاب نویسندگان که هفته گذشته رخ داد، دیوید گیدرناظر سابق داستان Dragon Age نیز این اثر را “همیشه دست کم گرفته شده” خواند و گفت که سایر اعضای تیم استودیو BioWare از نویسندگان کینه داشتند. او در توییتر نوشت که حتی در طول سال سال 2016 خشم دیگر اعضای استودیو را نیز احساس کرد.

حتی Bioware که موفقیتش بر اساس شهرتش به خاطر داستان‌ها و شخصیت‌های خوب ساخته شده بود، به آرامی از شرکتی که آشکارا نویسندگانش را تحسین می‌کرد، به جایی رسید که ما با خشم پنهانی مواجه شدیم که داستان سرایی مانع از پیشرفت شرکت می‌شود.» او گفت. ».

او در توییت دیگری نوشت: «شاید این یک اتهام سخت به نظر برسد، اما من تا زمانی که در سال 2016 استودیو را ترک کردم، این احساس را داشتم. ناگهان، همه افرادی که در پست‌های مدیریتی بودند می‌پرسیدند که چگونه می‌توان از نوشتن کم کرد؟ یک داستان خوب فقط با عصای جادویی اتفاق می افتد. به جای اینکه چیزی باشد که نیاز به حمایت و اولویت دارد.”

گیدر قبل از ترک در سال 2016 به مدت 17 سال در Bioware کار کرد. او نویسنده اصلی آثاری مانند Dragon Age: Origins، Dragon Age 2 و Dragon Age: Inquisition بود. این استودیو در حال حاضر مشغول کار بر روی قسمت چهارم این مجموعه با نام Dragon Age: Dreadwolf است. به تازگی مارک دارایکی از اعضای کهنه کار استودیو به عنوان مشاور برای کمک به توسعه بازی به BioWare بازگشت. طبق گزارش‌ها، Electronic Arts تیم Copper Effect را برای کمک به توسعه بازی استخدام کرده است.

  تاریخ پخش نیمه اول قسمت سوم فصل آخر انیمه Attack on Titan با انتشار اولین تریلر اعلام شد.

دیدگاهتان را بنویسید