زیرنویس – زومجی

اکتیویژن جزئیات آپدیت میان فصل فصل سوم Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 را اعلام کرد.

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط Activision، آپدیت فصل سوم Reloaded دو بازی Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone 2 در تاریخ 20 می (10 اردیبهشت) سال جاری منتشر خواهد شد. این آپدیت شامل یک نقشه چند نفره جدید، Raid Episode 3، یک تجربه جدید DMZ، دو سلاح کمری تمام اتوماتیک و یک حالت بازی رتبه بندی شده برای Battle Royale Warzone 2 خواهد بود.

نقشه جدید، Alboran Hatchery، یک نقشه چند نفره 6 در 6 با اندازه متوسط ​​خواهد بود که دارای نصب توربین بادی است. قسمت سوم Raid ماموریت جدید پرایس، فرح و الکس را دنبال می‌کند که در تونل‌های قطار قدیمی و یک پایگاه هسته‌ای شوروی سابق که در آن آب‌های اطراف برق گرفته است، به دنبال هادر و یک کلاهک هسته‌ای دزدیده شده می‌گردند.

حالت های چند نفره جدید در این به روز رسانی شامل Giant Infection خواهد بود. که می توان آن را در نقشه های نبرد بزرگتر تجربه کرد. همچنین یک فیس آف سه به سه که به بازیکنان اجازه می دهد از کیت های شخصی خود در حالت های Team Deathmatch و Kill Confirmed در نقشه های Gunfight استفاده کنند.

کوین دورانت در آپدیت نیمه‌فصل فصل 2 Call of Duty Modern Warfare

بازیکنان Warzone 2 پس از دریافت این به‌روزرسانی میان‌فصل، می‌توانند بسته‌های پرک از پیش تعیین‌شده را در جعبه‌های عرضه و ایستگاه‌های معاملاتی پیدا کنند. Activision در مورد بسته‌های نهایی توضیح داد: «این بسته‌ها مزایای حیاتی را برای اپراتورهای Warzone ارائه می‌دهند که هنوز افت بار خود را دریافت نکرده‌اند. همچنین محتوای جدید در این به‌روزرسانی، Deployable Buy Station و Gulag Entry Kit است که به بازیکنان فرصتی دوباره برای بازگشت به بازی‌ها پس از کشته شدن می‌دهد.

  احتمال ادامه ریاست بابی کوتیک در صورت عدم خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت

بازیکنان Pro-DMZ این شانس را خواهند داشت که با پیدا کردن یکی از چندین ورودی به یک مرکز زیرزمینی جدید به نام مجتمع Koschei، یک جایزه ارزشمند را به دست آورند. در این به روز رسانی، حالت بازی رتبه بندی شده Warzone 2 به عنوان یک تست بتا فعال می شود و دارای تنظیمات رقابتی، سیستم رتبه بندی پیشرفته و جوایز فصلی است.

آپدیت Reloaded Season 3 شامل دو تپانچه کاملا اتوماتیک جدید FTAC Siege و GS Magna و Throwing Stars مرگبار است که بازیکنان می توانند از آنها به عنوان سلاح ثانویه استفاده کنند. سرانجام اکتیویژن اعلام کرد که در این آپدیت، کوین دورانت، ستاره بسکتبال، به عنوان اپراتور رسمی به بازی خواهد پیوست و از طریق یک باندل ویژه برای مدت محدودی در پلی استور در دسترس خواهد بود.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با تیم زومجی و سایر کاربران در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید