ماجراجویی آب و آتش در پوستر جدید انیمیشن پیکسار و دیزنی Elemental

والت دیزنی و پیکسار پوستر جدیدی از انیمیشن Elemental منتشر کردند که در آن شاهد ماجراجویی های شخصیت ها در شهر عناصر هستیم.

طبق آخرین اخبار سینما و تلویزیونپوستر جدیدی از انیمیشن Elemental منتشر شد. والت دیزنی و پیکسار پوستر جدیدی از انیمیشن Elemental به اشتراک گذاشته اند که ماجراجویی شخصیت ها در شهر Elemental با محوریت Ember و Wade را نشان می دهد و همچنین به عناصر دیگر شهر مانند زمین و هوا اشاره می کند. پوستر جدید انیمیشن Elemental را می توانید در زیر مشاهده کنید:

نمایش Elemental city در پوستر جدید انیمیشن Elemental پیکسار و دیزنی

پیتر سینکارگردان انیمیشن دایناسور خوب، کارگردانی انیمیشن Elemental و دنیس ریم او همچنین به عنوان تهیه کننده در این انیمیشن اصلی خدمت خواهد کرد. جان هوبرگ، کت لیکل و برندا شاه مسئولیت نوشتن انیمیشن Elemental را بر عهده داشتند. انیمیشن Elemental داستان و ماجراهای یک زوج غیرعادی به نام امبر و وید را دنبال می کند که در شهری زندگی می کنند که ساکنان آن از آتش، آب، خاک و هوا تشکیل شده اند.

این زوج متشکل از یک زن جوان آتشین و یک مرد آبکی و بسیار آرام، در شرف کشف یک واقعیت اساسی هستند و آن وجه اشتراک آنهاست. Elemental با الهام از دوران کودکی پیتر سون در نیویورک ساخته شده است. مامودو آتی صدای شخصیت وید و لیا لوئیس آنها صداپیشگی شخصیت امبر در انیمیشن Elemental را انجام می دهند. رونی دل کارمن، شیلا اومی، وندی مک‌لندون کاوی، کاترین اوهارا، جو پرت و میسون ورتیمر دیگر صداپیشگان انیمیشن جدید پیکسار هستند.

انیمیشن Elemental برای اکران در 16 ژوئن، مصادف با هفته روز پدر، برنامه ریزی شده است. انیمیشن ابتدایی نیز قرار است در بخش خارج از مسابقه جشنواره فیلم کن امسال نمایش داده شود.

  سه گوشی FiveG معرفی شدند: Redmi Note 11 Pro Plus، Redmi Note 11S و Redmi 10

دیدگاهتان را بنویسید