محتوای به روز شده Fortnite Star Wars در تریلر جدید نشان داده شده است

Epic Games جزئیات و تریلر آپدیت Star Wars Fortnite را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

رویداد متقاطع جنگ ستارگان امسال با فورتنایت به طور رسمی امروز آغاز شد و محتوای جدید متنوعی از جمله پوسته‌های جدید با موضوع جنگ ستارگان در دسترس بازیکنان قرار گرفت. با این حال، پست وبلاگ به‌روزرسانی جنگ ستارگان فورتنایت نشان می‌دهد که از امروز تا 2 ژوئن (23 مه)، سرگرمی بیشتری برای بازیکنان در انتظار است.

رویدادهای جنگ ستارگان گذشته که برای بازیکنان فورتنایت برگزار شده بود، آیتم های مختلفی را در دسترس قرار داده است، از جمله لباس Kylo Ren نسخه محدودی که اوایل امسال به فروشگاه آیتم ها اضافه شد. اما رویداد جدید این بازی که با نام Find the Force شناخته می شود، محتوای بسیار گسترده و ویژه ای دارد. به مناسبت شروع این رویداد، پوسته های Anakin Skywalker، Padmé Amidala، 501st Trooper و 212th Battalion Trooper اکنون از طریق فروشگاه Fortnite قابل خرید هستند. این پوسته ها بازیکنان را شبیه شخصیت های معروف سری جنگ ستارگان می کند. بازیکنان می‌توانند ماموریت‌های رویداد Find the Force را دنبال کنند تا جوایز بیشتری از جمله لباس Clone Trooper یا جایزه نهایی در مسیر ماموریت رایگان دریافت کنند.

Epic Games در وبلاگ بازی Fortnite نوشت: «ماموریت های رویداد Force به سه مجموعه اصلی تقسیم می شوند که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. اگر 12 ماموریت را در یک مجموعه انجام دهید، با Sith Holocron پاداش خواهید گرفت. برای باز کردن قفل Sith Infiltrator Glider نیز باید سه Sith Holocron دریافت کنید.”

  نقد و بررسی فیلم Aftersun خاطره ای از یک سفر جاده ای تابستانی

لباس متقاطع از Star Wars و Fortnite

در این رویداد، بازیکنان فورتنایت می توانند بار دیگر شمشیرهای نوری نمادین جنگ ستارگان را بگیرند و بدون محدودیت با آن ها مبارزه کنند. شمشیر را بکشید یا رها کنید تا مسابقه تمام شود. همچنین به بازیکنان اجازه داده می‌شود تا به قدرت‌های نیرو دسترسی داشته باشند که می‌توانند از آن برای دویدن سریع‌تر، دو پرش، هل دادن، کشیدن یا پرتاب دشمنان استفاده کنند. اگر این کافی نیست، تفنگ بلستر با دقت بالا DC-15 را می توان در صندوق های جمهوری پیدا کرد.

علاوه بر این، یک مینی نبرد پاس جدید به بازی فورتنایت اضافه شده است و بازیکنان می توانند با پرداخت 1000 واحد ارز درون بازی، ارتقای آهنگ پاداش Premium را خریداری کنند تا قفل 11 خانه جدید را در مسیر رایگان این نبرد پاس باز کنند و در نهایت Darth را دریافت کنند. فروشگاه لباس مانند دریافت جایزه نهایی. در واقع، بازیکنان برای به دست آوردن این لباس باید پول پرداخت کنند.

اپیک گیمز در ادامه به توضیح ارتقای Battle Pass پرداخت می‌شود: «این ارتقا شامل لباس‌های Ahsoka’s Wolf Pack Trooper و Clone Trooper می‌شود. همچنین با خرید آن، دنده گارد کوروسکانت را به صورت خودکار هدیه می گیرید.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما درباره اخبار مربوط به آخرین رویداد Star Wars Fortnite چیست؟ آن را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید