مزایای خرید یک صفحه اینستاگرام واقعی چیست؟

پس از انجام تحقیقات بی شمار و خواندن یکسری وبلاگ در مورد سرعت صفحه اینستاگرام خود، متوجه شدید که خرید یک صفحه اینستاگرام واقعی با تعداد کمی فالوور ممکن است ایده خوبی باشد.

این یک استراتژی عالی برای صاحبان مشاغل جدید و کسانی است که به دنبال افزایش حضور خود در پلتفرم از لحظه ارسال پست هستند. امروزه تجارت مدرن تقریباً به یک چیز دشوار تبدیل شده است و رقابت شدیدی بین صاحبان صفحه اینستاگرام وجود دارد.

با این حال، یک استراتژی بسیار ساده تر اما بسیار موثر وجود دارد که برخی از کسب و کارهای هوشمند از آن استفاده می کنند. فقط یک ارائه دهنده شبکه های اجتماعی آنلاین قابل اعتماد و معتبر پیدا کنید و اکانت اینستاگرام بخرید. در زیر قصد داریم مزایایی را در اختیار شما قرار دهیم یک صفحه اینستاگرام واقعی بخرید بیایید همدیگر را بشناسیم پس تا انتها با ما همراه باشید.

 1. نرخ تعامل بالا

اینستاگرام نسبت به سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نرخ تعامل کاربران بالاتری دارد. برآوردهای قابل اعتماد نشان می دهد که نرخ تعامل بیش از 10 برابر بیشتر از سایر رسانه های اجتماعی است.

به عبارت دیگر، این بدان معناست که برای همین تعداد کاربر در این پلتفرم های رسانه های اجتماعی، کاربران اینستاگرام محتوا را با نرخ بالاتری به اشتراک می گذارند.

بنابراین، اگر یک صفحه اینستاگرام بخرید و فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهید، محبوبیت بیشتر برند و محصولات شما سریعتر و سریعتر پخش می شود. بنابراین، علاقه مردم به کسب و کار شما با تمام مزایایی که به همراه دارد، سریعتر گسترش می یابد.

 1. دیده شدن برند

برای مشاغل جدید و کوچک که کمتر در بازار شناخته شده اند، خرید یک صفحه اینستاگرام واقعی یک راه حل ایده آل است. اگر مردم درباره کسب و کار شما، برندها و محصولات آن اطلاعاتی نداشته باشند، کسب و کار شما رونق نخواهد گرفت و رشد نخواهد کرد. خرید اکانت اینستاگرام باعث افزایش دید کسب و کار شما در بازار می شود.

 1. شکوه بیشتر

این یک راه خوب برای کسب شهرت است. با این حال، همیشه به یاد داشته باشید که افزایش تعداد نظرات و لایک ها باید به کیفیت محتوای تبلیغاتی شما مرتبط باشد. شهرت خوب گامی برای ایجاد وفاداری در میان طرفداران شماست.

 1. لینک به پلتفرم های دیگر

اگر اکانت اینستاگرام بخرید و تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید، دسترسی بیشتری به بازار خواهید داشت. این را می توان با پیوند دادن حساب خود به سایر پلتفرم های رسانه های اجتماعی آنلاین بیشتر افزایش داد و دسترسی به بازار شما را افزایش داد.

 1. پیشرفت را افزایش دهید

دنیای تجارت امروز به مکانی سخت و بسیار رقابتی تبدیل شده است. این ضروری است که همیشه سعی کنید از دیگران جلوتر باشید. یک راه هوشمندانه و آسان برای انجام این کار، خرید یک صفحه و بهبود تصویر برندتان است.

افزایش تعداد فالوورها به طور خودکار تعداد نظرات و لایک های شما را افزایش می دهد. علاقه سایر کاربران برانگیخته شده است و آنها می خواهند در مورد این تجارت که همه در مورد آن صحبت می کنند بیشتر بدانند. به یاد داشته باشید که شناخته شدن و صحبت در مورد آن همیشه هدف اصلی هر استراتژی بازاریابی بوده است.

 1. راحتی در استفاده

در بین تمام پلتفرم های آنلاین، اینستاگرام احتمالاً ساده ترین است. این به این دلیل است که یک رسانه بصری است که بیشتر از عکس ها و فیلم ها استفاده می کند. بنابراین کاربران آن را بسیار آسان و راحت می یابند.

"با خرید صفحه اینستاگرام در زمان خود صرفه جویی کنید"

 1. صرفه جویی در زمان

این باعث می شود زمان زیادی را برای گرفتن فالوور و لایک صرف نکنید و سریع به نتیجه برسید. علاوه بر این، اعتبار صفحه افزایش می یابد و مخاطبان بیشتر به شما اعتماد خواهند کرد.

از دیگر مزایای خرید صفحه اینستاگرام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شما از همان ابتدا طرفداران قابل توجهی دارید
 • توانایی داشتن تعداد زیادی مشتری بالقوه در حساب
 • به دلیل تعداد فالوورهای زیاد بر اساس نظریه اثبات اجتماعی، جذب مخاطب آسان است
 • نرخ تعامل صفحه بالا در مقایسه با حساب های جدید ایجاد شده
 • اعتماد بیشتر به اینستاگرام به دلیل سن پیج

معایب خرید اکانت اینستاگرام

ویژگی های ذکر شده در بالا مزایای خرید یک حساب کاربری بود که ممکن است در ابتدا کار کند. اما برخی از جنبه های نامطلوب وجود دارد که می تواند تأثیر مخربی بر حساب خریداری شده داشته باشد. آنها عبارتند از:

 • پس از تغییر نام و موضوع اکانت اینستاگرام، نرخ تعامل معمولا 70 درصد کاهش می یابد.
 • اگر شروع به حذف همه پست ها و تغییر نام حساب کنید، اینستاگرام ممکن است اکانت را غیرفعال کند زیرا اینستاگرام از فروش اکانت ها جلوگیری می کند و چنین فعالیتی یک پرچم قرمز است.
 • اگر فالوورهای یک حساب کاربری به طور اساسی مکان یا نام آن را تغییر دهند، کمتر به آن اعتماد خواهند کرد. اگر در حال خرید یک حساب کاربری هستید، مطمئن شوید که آنها قبلاً کاری را انجام می دهند که به آن علاقه دارید.

برای مثال، اگر امیدوارید یک محصول کاهش وزن را تبلیغ کنید، یک حساب کاربری بخرید. حسابی که قبلاً در مورد کاهش وزن، ورزش یا یک سبک زندگی سالم است. حساب حیوان خانگی ارزان قیمت را انتخاب نکنید.

 • پیدا کردن و خرید یک اکانت اینستاگرام خوب کار سختی است. بسیاری از آنها برای فروش هستند، با تعداد زیادی فالوور جعلی.
  تعیین رده سنی Suicide Squad: Kill The Justice League

دیدگاهتان را بنویسید