معرفی Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons برای کامپیوتر و کنسول

نسخه جدیدی از سری بازی‌های Double Dragon در تابستان امسال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه می‌شود.

در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیو Modus Games و Secret Base با انتشار تریلر نسخه جدیدی از سری بازی های Double Dragon را اعلام کردند. این محصول Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons نام دارد و یک بازی جنگی مشارکتی با سبک و سبک نسخه های قبلی است.

Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons دارای عناصر سرکش است و دارای 13 شخصیت قابل بازی است که هر کدام ترکیبات و حرکات دفاعی و تهاجمی خاص خود را دارند. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا ماموریت ها را به ترتیب دلخواه انتخاب کنند که بر زمان ماموریت، تعداد دشمنان و سطح دشواری کلی تاثیر می گذارد. هدف نهایی گیمرها نابودی 4 باند تبهکار در شهر با یافتن و مبارزه با رهبرشان است.

بازی Double Dragon Gaiden: Rise of the Dragons مانند نسخه های اصلی این سری دارای گرافیک پیکسلی است. این بازی دارای جوایز قابل دستیابی، سطوح دشواری قابل تنظیم، حالت های بی پایان و حالت اختیاری Permadeath است. این نسخه در تابستان 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و کاربران ایکس باکس سری ایکس در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و Nintendo Switch شامل آن می شود.

دانلود ویدیو آپارات

  پس از 48 ساعت پیام واتس اپ را حذف کنید

دیدگاهتان را بنویسید