نمایش پسر طلایی در اولین پوستر سری جدید پسران

آمازون اولین پوستر رسمی سریال Gen V که اسپین آف سریال The Boys است را منتشر کرد که در آن شاهد یکی از شخصیت های اصلی سریال هستیم.

آمازون در کنار ساخت فصل چهارم The Boys، یک اسپین آف نیز بر اساس این سریال می سازد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناولین پوستر این مجموعه منتشر شده است. آمازون به تازگی اولین پوستر از سری Gen V را منتشر کرده است که در آن شاهد شخصیت Golden Boy هستیم. نقش پسر طلایی را پاتریک شوارتزنگر بازی می کند که در زیر می توانید آن پوستر را ببینید:

پسر طلایی در اولین پوستر سری Gen V

پاتریک شوارتزنگر، لیز برادوی، ژز سینکلر، چنس پردومو، شلی کان، مدی فیلیپس، لاندون تور، درک لو، آسا جرمن، شان پاتریک توماس و مارکو پیگوسیاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال Gen V حضور داشتند و به ایفای نقش پرداختند. اریک کریپکی، ایوان گلدبرگ، ست روگن و جیمز ویور که به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال پسران به همراه نیل اچ. موریتز و پاوان شتی، آنها همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال اسپین آف The Boys خدمت کردند.

رویدادهای سری Gen V در کالج ایجاد شده توسط Vought International اتفاق می‌افتد که در آن به دانش‌آموزانی با قدرت‌های ابرقهرمانی آموزش داده می‌شود. این سریال قرار است محتوایی بالغانه داشته باشد و دارای رتبه R باشد که باید به کاوش و پرداختن به زندگی این دانش آموزان بپردازد و همچنین این ابرانسان ها برای ورود رسمی به دنیای ابرقهرمانان باید توانایی های جسمی، ذهنی و اخلاقی خود را ثابت کنند.

سریال اسپین‌آف The Boys ترکیبی از رمان‌های Hunger Games و آثار دانشجویی و دانشگاهی است که لحن طنز سریال Boys را نیز حفظ می‌کند. انتظار می رود Gen V در سال 2023 از آمازون پخش شود، اما طرفداران پسران احتمالا باید تا سال 2024 برای فصل چهارم صبر کنند.

  نقد و بررسی فیلم قطار گلوله Assassin's Creed

دیدگاهتان را بنویسید