انتخاب پسران برای نقش جانی کیج در Mortal Kombat 2

کارل اوربان، بازیگر نقش بیلی بوچر در پسران، در حال مذاکره با برادران وارنر است. برای نقش جانی کیج در Mortal Kombat 2.

New Line Cinema در حال ساخت دنباله Mortal Kombat است. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیوناحتمالاً بازیگر نقش جانی کیج در این فیلم مشخص شده است. این موضوع توسط TheWrap گزارش شده است کارل اورباناین بازیگر 50 ساله نیوزیلندی در حال مذاکره نهایی با برادران وارنر است. برای حضور در Mortal Kombat 2، جایی که ظاهراً در نقش جانی کیج بازی خواهد کرد. سایمون مک کوادکارگردان Mortal Kombat برای کارگردانی دنباله این فیلم اکشن بازخواهد گشت.

جرمی اسلیتر نویسنده سریال های Moon Knight و سریال The Umbrella Academy وظیفه نگارش فیلمنامه Mortal Kombat 2 را بر عهده دارد. فیلم Mortal Kombat در سال 2021 در سینماها و HBO Max اکران شد و نقدهای متوسط ​​تا ضعیف را از منتقدان و تماشاگران دریافت کرد. Mortal Kombat بیش از 83.7 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخته است که 3.42 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 41.4 میلیون دلار در کشورهای دیگر است.

جانی کیج یکی از شخصیت های سری بازی مورتال کمبت است

البته فیلم Mortal Kombat نیز با استقبال خوب کاربران HBO Max مواجه شد. جانی کیج در دنیای مورتال کامبت یکی از شخصیت های اصلی دفاع از دنیای Earthrealm است که در بین طرفداران بسیار محبوب است و در پایان قسمت اول فیلم مورتال کمبت حضور او در قسمت دوم ذکر شده است. . در قسمت‌های بعدی Mortal Kombat، این نقش به دختر کیسی کیج داده شد.

کارل اربن این روزها بیشتر به خاطر بازی در نقش بیلی بوچر در پسران شناخته می شود و همچنین نقش ایومیر را در فیلم های ارباب حلقه ها مانند ارباب حلقه ها: دو برج و ارباب حلقه ها: بازگشت بازی کرد. پادشاه دیگر نقش‌های برجسته اربان را بازی کرده است: ثور: راگناروک، درد، تواریخ ریدیک، برتری بورن، عذاب، سه گانه پیشتازان فضا، اژدهای پیت و هیولای دریا.

  3 سهم تاثیرگذار در رشد شاخص کل بورس برای دومین روز متوالی

دیدگاهتان را بنویسید