تعیین تعداد قسمت ها و مدت زمان سریال تهاجم مخفی مارول

به تازگی تعداد قسمت ها و طول هر قسمت از سریال «تهاجم مخفی» با بازی ساموئل ال جکسون اعلام شده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از سریال Secret Invasion منتشر شده است. مجله امپایر اطلاعات جدیدی از سریال تهاجم مخفی منتشر کرده است که بر اساس آن جدیدترین مجموعه دنیای سینمایی مارول در 6 قسمت یک ساعته تولید شده است که در واقع شبیه به برخی از سریال های دنیای سینمایی مارول مانند The Falcon and the Winter Soldier و … سری Hawkeye. همچنین گفته می شود سریال Secret Invasion لحن جدی تری نسبت به آثار اخیر مارول دارد.

وقایع سری تهاجم مخفی در واقع پس از وقایع فیلم کاپیتان مارول شروع می شود و اکنون طومارها روی زمین حضور دارند و در طی آن نیک فیوری باید برای خنثی کردن حمله با برخی از طومارها مانند اورت راس، ماریا هیل و دیگر متحدان همکاری کند. از طومارهای مهاجم برای جلوگیری از نابودی بشریت. سریال تهاجم مخفی در واقع اولین پروژه مستقل نیک فیوری در طول 15 سال فعالیت او در دنیای سینمایی مارول است.

بازگشت ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری در سریال تهاجم مخفی

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، بن مندلسون مثل تالوس کوبی اسمالدرز به عنوان ماریا هیل، مارتین فریمن به عنوان اورت راس، دان چیدل در نقش ماشین، اولیویا کلمن، امیلیا کلارک، کینگزلی بن آدر، کریستوفر مک دونالد، کتی فینران و کیلیان اسکاتاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال تهاجم مخفی حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. کایل برادستریت او سرپرست تیم نویسندگی و تهیه کننده اجرایی سریال تهاجم مخفی است. هم توماس بزوچا و علی سلیم آنها قسمت های مختلفی از سریال تهاجم مخفی را کارگردانی کرده اند.

  انتشار پوستر و تریلر شخصیت فیلم Dungeons and Dragons

سریال تهاجم مخفی در تاریخ 21 ژوئن (31 ژوئن) از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید