تلاش برای فرار از هیولا در تریلر بازی ترسناک Amnesia: The Bunker

بازی Frictional Games تریلر 10 دقیقه ای گیم پلی بازی ترسناک بقا Amnesia: The Bunker را منتشر کرده است.

سری بازی های Amnesia در بین طرفداران وحشت بقا بسیار محبوب است و قصد دارد با انتشار بعدی خود یک تجربه وحشتناک دیگر را ارائه دهد. Amnesia: The Bunker در پایان این ماه منتشر می شود و حالا در جدیدترین اخبار بازی، Frictional Games تریلر طولانی را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر قسمت های مختلف گیم پلی این قطعه ترسناک را در 10 دقیقه به نمایش می گذارد.

تریلر به شیوه‌ای شوم آغاز می‌شود، با نگاهی اجمالی به هیولایی که به طور مخفیانه بازیکنان را تعقیب می‌کند. این ویدئو نشان می دهد که اگر در چنگال این موجود وحشتناک بیفتید، چقدر ممکن است اوضاع پیچیده شود. این تریلر همچنین جنبه های دیگری مانند اکتشاف، پیمایش در مخفیگاه با استفاده از نشانه های جهت دار و تداخل نور و تاریکی را نشان می دهد. با این تفاسیر شاید با یک بازی ویدیویی قابل توجه روبرو باشیم که طرفداران ترسناک نباید آن را از دست بدهند.

Amnesia: The Bunker اخیرا یک هفته به تعویق افتاد و اکنون در تاریخ 2 ژوئن (23 مه) برای کاربران پلتفرم Xbox Series X در دسترس است. شامل Xbox Series S، Xbox One، PlayStation 4 و PC می شود. در این بازی ترسناک بقا در جهان نیمه باز، بازیکنان سعی می کنند از یک پناهگاه زیرزمینی متروکه در طول جنگ جهانی اول فرار کنند. در حالی که دائماً توسط موجودی مرموز و وحشتناک تعقیب می شوند.

دانلود ویدیو آپارات

  هک سایت های دولتی تکذیب شد

دیدگاهتان را بنویسید