توانایی ساخت یک بازی استراتژیک جدید جنگ ستارگان از یک استودیو بزرگ

به گزارش VGC، یک بازی استراتژیک معرفی نشده جنگ ستارگان توسط یک استودیو بزرگ در حال ساخت است.

Respawn به تازگی بازی Star Wars Jedi: Survivor را منتشر کرده است تا طرفداران سری جنگ ستارگان بتوانند برای مدت طولانی از یک تجربه جدید لذت ببرند. با این حال، سری جنگ ستارگان بسیار گسترده است و بسیاری از توسعه دهندگان مختلف در سراسر جهان در حال حاضر چندین بازی از آن تولید می کنند. این احتمال وجود دارد که پروژه جدیدی از جنگ ستارگان در حال توسعه باشد و ما هنوز هیچ جزئیاتی در مورد آن نشنیده ایم.

در این رابطه اخیرا اندی رابینسون رسانه های VGC در توییتر گزارش دادند که یک بازی استراتژیک بلادرنگ از سری جنگ ستارگان توسط یک استودیو بزرگ در حال ساخت است که هنوز معرفی نشده است. رابینسون مشخص نکرد که سازنده مورد نظر کدام استودیو است. او البته تاکید کرد که علاقه مندان برای رونمایی از این پروژه نباید زیاد منتظر بمانند و احتمالا در آینده ای نه چندان دور از آن رونمایی خواهد شد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر یک بازی استراتژیک جنگ ستارگان توسط Bit Reactor در حال ساخت است. این استودیو که متشکل از سازندگان سابق سری XCOM است، برای ساخت پروژه جدید خود با Respawn همکاری کرده است. با این حال رابینسون تاکید کرد که پروژه او ربطی به این استودیو ندارد و یک بازی متفاوت است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار دنیای بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

  جیم رایان تنها می خواهد معامله مایکروسافت برای خرید اکتیویژن بلیزارد را مسدود کند

دیدگاهتان را بنویسید