در تیزر جدید STALKER 2: Heart of Chornobyl یک نوشیدنی انرژی زا را به نمایش بگذارید

GSC GameWorld یک تیزر کوتاه برای STALKER 2: Heart of Chornobyl منتشر کرد که حاوی یک نوشیدنی انرژی زا است.

تقریبا یک سال از انتشار آخرین تریلر بازی STALKER 2: Heart of Chornobyl می گذرد و استودیو GSC GameWorld با بحران های ناشی از جنگ روسیه و اوکراین و حملات سایبری متعدد دست و پنجه نرم می کند. با این حال، اخیراً تیزر کوتاهی از دنباله STALKER منتشر شده است که بر روی نمایش نوشیدنی انرژی زا NON STOP تمرکز دارد.

اگرچه ممکن است تبلیغ این نوشیدنی در تیزر STALKER 2 عجیب به نظر برسد، اما می توانیم محیط جذاب دیگری را در بازی مشاهده کنیم. در توضیحات سازندگان مشخص است که این ساختمان متعلق به منطقه Yaniv در STALKER: Call of Pripyat است. شخصیت هایی از تقریباً تمام جناح های بازی، مانند مزدوران، راهزنان یا افراد تنها در این مکان زندگی می کنند.

دانلود ویدیو آپارات

STALKER 2: Heart of Chornobyl برای پلتفرم‌های PC و Xbox Series X Xbox Series S در حال توسعه است. علاوه بر این، این بازی در روز اول انتشار در اختیار کاربران گیم پس قرار خواهد گرفت. GSC GameWorld هنوز تاریخ انتشار بازی را مشخص نکرده است، اما به نظر می رسد که قصد دارد در سال جاری عرضه شود. احتمال دموی جدید این بازی در نمایشگاه Xbox Games در تاریخ 11 ژوئن سال جاری وجود دارد.

شما می توانید نظر خود را در مورد آخرین اخبار بازی SALKER 2 با ما در میان بگذارید.

  پدر ایلان ماسک: من به پسرم افتخار نمی کنم!

دیدگاهتان را بنویسید