رونمایی از برنامه آتی استودیو گوریلا در رویدادی در انگلستان

استودیو گوریلا، توسعه دهنده Horizon Forbidden West، در کنفرانسی در برایتون، انگلستان شرکت خواهد کرد.

به جرات می توان گفت که آینده روشنی برای گوریلا استودیو واقع در آمستردام، هلند است که به تازگی بسته الحاقی Burning Shores Horizon Forbidden West را منتشر کرده است. اکنون یک سخنگوی شرکت برای ارائه سخنرانی اصلی در کنفرانس توسعه: برایتون امسال انتخاب شده است. نمایندگانی از استودیو پلی استیشن، استودیو Sumo Digital، Housemark، Dumbaster و دیگر استودیوها نیز در این رویداد در برایتون انگلستان سخنرانی خواهند کرد.

در یک کنفرانس توسعه، سازندگان بازی گرد هم می آیند تا به دیگران آموزش دهند و یاد بگیرند. در مصاحبه‌ای با عنوان «گوریلا: به سوی افق‌های جدید»، رئیس استودیو در مورد آینده تیم و چالش‌هایی که در توسعه Horizon Forbidden West با آن‌ها روبرو هستند صحبت خواهد کرد. جان بارت فن بکمدیر هنری گروه و انجی اسمیتزرئیس توسعه استراتژیک استودیوهای پلی استیشن نیز ارائه خواهد کرد.

البته بعید است که اخبار قطعی از بازی های بعدی تیم گوریل بشنویم، اما برای طرفداران صنعت بازی و علاقه مندان به کارهای AAA، این کنفرانس می تواند جذاب باشد. لازم به ذکر است که استودیو گوریلا قبلا تایید کرده است که دنباله ای برای Horizon Forbidden West در دست ساخت است.

  SEO 2019 با توجه به روندهای شناسایی شده توسط بازاریابان بزرگ دیجیتال در سراسر جهان

دیدگاهتان را بنویسید