هنری کاویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس در فیلم اکشن جدید گای ریچی بازی کرده اند.

گای ریچی در حال کار بر روی یک فیلم اکشن جدید است که او را دوباره با هنری کاویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس متحد می کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گای ریچی کارگردان فیلم هایی چون قفل، استوک و دو بشکه سیگار، قاپ، هفت تیر، دو قسمت از شرلوک هلمز، آقایان و خشم انسان در حال ساخت فیلم جدیدی است. کن ریچی در بازار جشنواره فیلم، فیلم اکشن پرهزینه جدید خود را ارائه کرد که در آن یک بار دیگر با هنری کاویل، جیک جیلنهال و ایزا گونزالس همبازی خواهد شد.

جیک جیلنهال و دار سلیم در عهد

جزئیات زیادی از داستان این اکشن بدون عنوان منتشر نشده است، اما Deadline شنیده است که لحن کمدی ریچی را خواهد داشت، با محوریت دو کارشناس معدن که باید مسیر فرار یک مذاکره کننده زن بلندپایه را برنامه ریزی کنند. این فیلم بودجه زیادی دارد و قبلا توسط Black Bear International به مشتریان ارائه شده است. انتظار می رود فیلمبرداری این فیلم اکشن تابستان امسال در اسپانیا آغاز شود و در واقع اولویت بیشتری برای ریچی نسبت به علاءالدین 2 و هرکول است.

ایزا گونزالس در نقش مادام ام در فیلم Fast and Furious Presents: Hobbs and Shaw

گای ریچی قبلاً با هنری کویل در فیلم The Man From UNCLE کار کرده بود و اخیراً با کویل و ایزا گونزالس در سریال The Ministry of Ungentlemanly Warfare همکاری داشت که به تازگی مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم پر اکشن در جنگ جهانی دوم آغاز شده است بله، تمام شده است. . علاوه بر این، ریچی در فیلم The Covenant که اخیرا اکران شد و با واکنش مثبت منتقدان و مخاطبان مواجه شد، با جیک جیلنهال همکاری کرد.

  فناوری های تلفن همراه مورد انتظار برای سال 2023

دیدگاهتان را بنویسید