پشتیبانی Bing Chat برای افزونه های شخص ثالث

با این حال، توسعه‌دهندگان می‌توانند افزونه‌های جدیدی برای BingChat ایجاد کنند و مایکروسافت با همکاری OpenAI قصد دارد فرآیندی آسان و سازگار برای ایجاد پلاگین‌ها برای BingChat و ChatGPT در اختیار کاربران قرار دهد. علاوه بر این، مایکروسافت از OpenTable و Wolfram|Alpha به عنوان اولین پلاگین های فعال در BingChat نام برد که قبلاً در مدل GPT-4 موجود بودند.

بیانیه مایکروسافت در مورد پلاگین های شخص ثالث بینگ چت

سئو کول

مایکروسافت قصد دارد در کنفرانس بیلد 2023 که از 2 تا 4 ژوئن برگزار می شود، اطلاعات بیشتری در مورد پلتفرم بینگ چت با توسعه دهندگان به اشتراک بگذارد. یوسف مهدی، مدیر ارشد مایکروسافت در پست وبلاگ جدید این شرکت می گوید:

ما به زودی افزونه های شخص ثالث را به BingJet اضافه خواهیم کرد که بستری را برای توسعه دهندگان فراهم می کند. به عنوان مثال، اگر به دنبال آخرین رستوران برای شام در بینگ چت هستید، می توانید از افزونه OpenTable برای جستجو و رزرو استفاده کنید. “یا با Wolfram|Alpha، می توانید تجسم های تاثیرگذاری ایجاد کنید و به سوالات پیچیده علمی، ریاضی و داده های شخصی مستقیماً از BingChat پاسخ دهید.”

از زمان راه اندازی بینگ چت در فوریه امسال، مایکروسافت گام های مهمی برای توسعه آن برداشته است. از دیروز، بینگ چت دیگر به عنوان پیش نمایش در دسترس نیست، به این معنی که همه کاربران می توانند پس از ورود به حساب مایکروسافت بدون حضور در لیست انتظار، از چت بینگ استفاده کنند.

این حرکت بدون شک یک نقطه عطف بزرگ برای مایکروسافت است و به افراد بیشتری فرصت می دهد تا هوش مصنوعی بینگ را امتحان کنند.

  تریلر گیم پلی Lords of the Fallen قدرت Unreal Engine 5 را به نمایش می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید