The Last of Us وارد تالار مشاهیر تاریخ بازی های ویدیویی شد

بازی The Last of Us به‌عنوان یکی از اصلی‌ترین بازی‌های کنسول‌های پلی‌استیشن، رسماً وارد تالار مشاهیر تاریخ بازی‌های ویدیویی شد.

در اخبار اخیر، بازی استودیویی محبوب Naughty Dog، The Last of Us، وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی شده است. استودیوی اصلی سونی که یکی از عناوین اصلی کنسول های پلی استیشن به حساب می آید، جوایز و افتخارات زیادی را برای ساخت این بازی ویدیویی به دست آورد. امروز یک جایزه بزرگ دیگر به مجموعه افتخارات این غول بازی اضافه شد.

قبل از The Last of Us، تالار مشاهیر بازی ویدیویی شامل Age of Empires، Angry Birds و Call of Duty 4: Modern Warfare بود. بازی هایی که به طرز محسوسی تاثیر زیادی بر رسانه بازی های ویدیویی گذاشته اند و می توان از آنها به عنوان بازی های استریم یاد کرد. علاوه بر The Last of Us، بازی‌های دیگری مانند بازی آرکید 1971 Computer Space، Barbie Fashion Designer در سال 1996 و Wii Sports در سال 2006 امسال وارد تالار مشاهیر تاریخ بازی‌های ویدیویی خواهند شد.

تالار مشاهیر تاریخ بازی‌های ویدیویی در سال ۲۰۱۵ راه‌اندازی شد و تلاش می‌کند تا عناوینی از همه ژانرهای بازی‌های ویدیویی را در خود جای دهد. بازی هایی که بدون توجه به پلتفرم مقصد، تاثیر غیرقابل انکاری بر این صنعت بی پایان داشته اند، در طول زمان کیفیت و سرگرمی خود را حفظ کرده اند. بازی The Last of Us بدون شک یکی از همین بازی هاست. تالار مشاهیر بازی های ویدیویی نیز مانند تالار مشاهیر ورزش تیمی، مهم ترین و تاثیرگذارترین نام ها و آثار تاریخ این رسانه را گرد هم می آورد. این کار قطعا برای آینده و حتی برای ما ارزشمند خواهد بود.

  انتشار آثار هنری جدید از Final Fantasy XVI

The Last of Us قطعا ارزش زیادی در تاریخ بازی های ویدیویی دارد. با این حال، از بین بازی های فرست پارتی سونی (بازی های ویدئویی انحصاری که توسط استودیوهای اختصاصی ساخته شده اند)، به نظر شما کدام عناوین دیگر می توانند وارد تالار مشاهیر بازی های ویدیویی شوند؟ نظر خود را با ما و سایر مخاطبان در سایت زومجی در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید