ادغام سه ناشر از جمله Deep Silver با PLAION

سه شرکت Prime Matter، Deep Silver و Ravenscourt باید در یک شرکت ناشر تحت نام باشند. PLAION را ادغام کنید.

شرکت PLAION که متعلق به گروه Embriser است تا سال قبل با نام Koch Media شناخته می شد. PLAION اکنون در حال بازسازی کسب و کار خود به عنوان یک ناشر است. در نتیجه این تغییر ساختار، چندین ناشر بازی های ویدیویی تحت نام تجاری PLAION قرار خواهند گرفت. در واقع، سه برند Prime Matter، Deep Silver و Ravenscourt در PLAION ادغام خواهند شد و این شرکت مادر تمام آثار آنها را منتشر خواهد کرد.

البته این اقدام بلافاصله انجام نخواهد شد. تایید شده است که فرآیند یکپارچه سازی کامل تا 12 ماه طول می کشد و نام این سه ناشر حتی ممکن است در چند سال آینده در برخی از بازی ها ظاهر شود. به گفته یکی از نمایندگان PLAION، تنها پنج یا شش شغل تحت تأثیر قرار خواهند گرفت.

در میان این سه شرکت، دیپ سیلور معروف ترین و قدیمی ترین است که چندین بازی و مجموعه های بزرگ زیر پرچم خود منتشر شده است. از جمله این بازی های ویدیویی می توان به سری مترو، سری Saints Row، Dead Island و Chivalry اشاره کرد.

برند Prime Matter در سال 2021 متولد شد و آثاری مانند Dolmen، The Last Oricru، Scars Above و The Chant را منتشر کرد. بازسازی Shock System و Payday 3 نیز توسط این کمپانی منتشر خواهد شد. Ravenscourt به خاطر بازی‌های خلاقانه‌اش مانند Road 96 و سری Let’s Sing شناخته می‌شود.

  پنل VA چیست؟ - زومیت

دیدگاهتان را بنویسید