امکان انجام بازی Starfield با رتبه بندی بزرگسالان

بر اساس اطلاعات فاش شده، به نظر می رسد بازی Starfield با امتیاز بزرگسالان بر روی کنسول های Xbox و PC منتشر شود.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از حساب کاربری توییتر بازی Starfield، رده سنی این بازی توسط ESRB “Mature” مشخص شده است. به نظر می رسد Bethesda رده بندی سنی خود Starfield را فاش کرده است، و در حالی که این اطلاعات هنوز در وب سایت رسمی شرکت ذکر نشده است، در تصویر بنر در حساب توییتر Starfield وجود دارد. و در گوشه بالا و سمت چپ تصویر به وضوح می توانید سن را طبقه بندی کنید من ESRB را برای این بازی بررسی کردم.

محتوایی که باعث شد استارفیلد رتبه بزرگسالان را دریافت کند، ظاهراً شامل «خشونت، غرغر، مضامین مناسب، زبان ناپسند و استفاده از مواد مخدر» بود. البته دومی چندان غیرمنتظره نخواهد بود. چرا که در ماه مارس گزارشی درباره محدودیت سنی بازی Starfield در استرالیا منتشر شد که یکی از دلایل آن «مصرف مواد مخدر» بود.

البته ESRB به طور رسمی رتبه سنی Starfield را اعلام نکرده است، اما بازی هایی مانند Fallout 76 و Skyrim علاوه بر این، به این دلایل، آنها رده بندی سنی بزرگسالان را دریافت کردند و این تعجب آور نیست.

تعیین رده سنی بازی استارفیلد

بازی استارفیلد در تاریخ 6 سپتامبر (15 سپتامبر) به Xbox Series X، Xbox Series S و PC منتشر خواهد شد. علاوه بر این، این بازی از روز عرضه در دسترس کاربران Game Pass قرار خواهد گرفت. طرفداران استارفیلد همچنین می توانند منتظر ارائه دقیق بازی در رویداد Starfield Direct باشند که یک رویداد انحصاری در داستان است. 11 ژوئن (21 ژوئن) و پس از عرضه Xbox برنامه ریزی شده است.

  آیا Snapdragon 8 Generation 1 می تواند Apple A15 Bionic را شکست دهد؟!

دیدگاهتان را بنویسید