اندرو گارفیلد و دیزی ادگار جونز در فیلم جدید این کارگردان به نام Fantastic Woman بازی می کنند.

اندرو گارفیلد و دیزی ادگار جونز این بار در فیلم مسافران به کارگردانی سباستین للیو بار دیگر با هم بازی خواهند کرد.

Voyagers یک درام عاشقانه درباره رابطه بین ستاره شناس و مشاور ناسا کارل ساگان و کارگردان آن دریان است و اکنون به گفته دومی اخبار سینما و تلویزیونبازیگران این فیلم مشخص شدند. ورایتی گزارش داد که اندرو گارفیلد و دیزی ادگار جونز به بازیگران Voyagers اضافه شده‌اند که گارفیلد در نقش کارل سیگان و جونز نقش آن دریان را بازی می‌کنند. این دو بازیگر پیش از این در سریال زیر پرچم بهشت ​​بازی کرده بودند.

ادگار جونز گیج‌شده برای تلویزیون در زیر آسمان امتحان می‌دهد.

سباستین للیو، کارگردان فیلم‌های «زن شگفت‌انگیز»، «گلوریا» و «معجزه» کارگردانی «مسافران» را بر عهده داشت و همچنین با جسیکا گلدبرگ بر روی فیلمنامه آن کار کرد. للیو و گلدبرگ مستقیماً با آن دریان برای نوشتن فیلمنامه بر اساس مصاحبه ها و گفتگوهای او کار کردند. در حال حاضر این فیلم در بخش بازار جشنواره فیلم کن برای فروش به ناشران مختلف نمایش داده می شود.

وویجرز در سال 1977 اتفاق می‌افتد، زمانی که ناسا در تلاش برای پرتاب اولین کاوشگر بین‌ستاره‌ای انسانی به نام وویجر است. تیمی به رهبری ساگان تصمیم گرفتند پیامی را برای پرتاب با چیزی که به عنوان صفحه طلایی شناخته می شد آماده کنند که حاوی موسیقی و تصاویری از تمدن بشری تا تمدن های احتمالی فرازمینی بود. اما چیزی که به عنوان یک ماموریت مسابقه ای در برابر زمان شروع می شود، به داستان عشقی بین ساگان و دریان تبدیل می شود.

سباستین للیو و اسکار بهترین فیلم خارجی زبان برای کارگردانی زن شگفت انگیز.

اندرو گارفیلد سال گذشته در Under the Banner of Heaven ظاهر شد و در سال 2021 برای بازی در Spider-Man در Spider-Man: No Way Home که از آن زمان دیگر در آن بازی نکرده است، بازگشت. گارفیلد همچنین در 2021 Tick, Tick… Boom و The Eyes of Tammy Faye ظاهر شد.گارفیلد همچنین احتمالاً در فیلم Frankenstein ساخته گیلرمو دل تورو بازی خواهد کرد.

  آخرین گزارش اسپیدتست از کاهش سرعت اینترنت موبایل و ثابت در ایران خبر می دهد

دیزی ادگار جونز بیشتر برای بازی در فیلم Normal People شناخته می شود که برای آن نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب شد. از دیگر آثار جونز می توان به حضور در فیلم Where the Crawdads Sing، فیلم Fresh، سریال War of the Worlds و سریال Under the Bener of Heaven اشاره کرد. جونز در حال حاضر در پشت صحنه فیلمبرداری و تولید On Swift Horses است و اخیرا برای بازی در Twisters قرارداد امضا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید