بازیگر Banshees of Inisherin به برد پیت در فیلم F1 جدید اپل پیوست

کری کندال ستاره Banshees of Inisherin قرار است در فیلم فرمول 1 جدید اپل با بازی برد پیت بازی کند.

برد پیتاین بازیگر که برای بازی در فیلم روزی روزگاری در هالیوود برنده جایزه اسکار شد، در یک فیلم مسابقه ای به کارگردانی جوزف کوشینسکیکارگردان Top Gun: Maverick برای ایفای نقش، و این فیلم بدون عنوان الهام گرفته از F1 از اپل تی وی پلاس پخش خواهد شد. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونبازیگر دیگری نیز در این فیلم مشخص شده است.

برد پیت، بازیگر از

کری کندال بازیگر نامزد اسکار برای بازی در فیلم The Banshees of Inisherin به این فیلم با موضوع F1 اضافه شد. گفته می شود این فیلم با بودجه هنگفتی تولید می شود. در حال حاضر هیچ خبری در مورد نقش کندن وجود ندارد، اما دامسون ادریس، ستاره سریال Snowfall، بازیگر دیگری است که به جمع بازیگران فیلم مسابقه ای اضافه شده است. جری بروکهایمرتهیه کننده با تجربه هالیوودی نیز به عنوان تهیه کننده در این فیلم مسابقه ای حضور دارد.

ایرنه کروگر که پیش از این به عنوان فیلمنامه نویس با کوشینسکی در فیلم تاپ گان 2 همکاری داشته و نگارش فیلمنامه آثار دیگری مانند فیلم دامبو، فیلم Ghost in the Shell و سه قسمت از فیلم Transformers را نیز بر عهده دارد، وظیفه نگارش فیلمنامه این فیلم مسابقه ای بر عهده دارد در این فیلم برد پیت نقش راننده ای بازنشسته را بازی می کند که از دوران بازنشستگی خارج شده و باید به همراه یک خلبان تازه کار به مصاف غول های این ورزش برود.

  سه کلیک به عنوان برند برتر در زمینه ارائه بهترین خدمات گردشگری الکترونیک شناخته شد

دامسون ادریس و پلی استیشن 5

این فیلم مسابقه ای در واقع دومین همکاری مشترک اپل استودیو با برد پیت و استودیوی فیلمسازی Plan B Entertainment است. اپل پیش از این حقوق فیلم بدون عنوان با بازی برد پیت و جورج کلونی و کارگردانی جان واتس، کارگردان مرد عنکبوتی: بدون راه برای خانه را خریداری کرده بود. کری کندون علاوه بر فیلم The Banshees of Inisherin سابقه بازی در آثار دیگری مانند فیلم طلا، فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri، فیلم Bad Samaritan، فیلم Dreamland، سریال Roma، سریال بهتر است با ساول و سریال ری دونوان تماس بگیرید.

او همچنین در دنیای سینمایی مارول به عنوان صدای جمعه، دستیار صوتی تونی استارک ظاهر شده است و کارهای آینده او شامل نقش هایی در شنای شبانه، در سرزمین مقدسین و گناهکاران و جنگ ستارگان: خدمه اسکلت است.

دیدگاهتان را بنویسید