تولید فیلم Marvel’s Blade به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شده است

پیش تولید Blade به دلیل اعتصاب نویسندگان در سراسر کشور برای مدت نامعلومی متوقف شده است، اما سایر فیلم های مارول همچنان طبق برنامه ریزی در حال تولید هستند.

مدتی است که نویسندگان به دلیل دستمزد پایین و ناامنی شغلی که پروژه های سینمایی و تلویزیونی هالیوود را تحت تاثیر قرار داده است، دست به اعتصاب ملی زده اند. در حال حاضر در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیونیکی از مورد انتظارترین فیلم های دنیای سینمایی مارول تحت تأثیر این اتفاق قرار گرفت. گفته می شود مراحل پیش تولید فیلم Blade به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شده و تمامی کارکنان از کار بیکار شده اند.

فیلمبرداری و تولید Blade قرار بود ماه آینده در آتلانتا آغاز شود، اما مارول استودیو مجبور شد تا پیش تولید را تا وضعیت اعتصاب نویسندگان متوقف کند. این فیلم در واقع اولین فیلمی است که تحت تاثیر این مشکل قرار گرفته است. استودیوی مارول اخیرا نیک پیزولاتو خالق True Detective را برای بازنویسی بخشی از فیلمنامه Blade استخدام کرده است و او چند هفته است که روی فیلمنامه Blade کار می کند.

اعضای گروه Thunderbolts در هنر مفهومی برای فیلم Thunderbolts

اما یکی از خودی ها می گوید زمان خیلی سریع در حال اتمام است و استودیو پس از پایان اعتصاب نویسندگان، پیش تولید Blade را از سر خواهد گرفت. این اعتصاب از پنجشنبه آغاز شد و بر روی شبکه شنبه شب تأثیر گذاشت. علاوه بر این، تولید سریال میلیاردها به دنبال اعتصابات فوق متوقف شده است. در حالی که اکثر استودیوها یک یا دو فیلم در دست تولید دارند، ظاهراً مارول قصد داشت علاوه بر دو سری، سه فیلم را همزمان فیلمبرداری کند.

  سونی می گوید کمبود عرضه PS5 را برطرف کرده است

حتی با وجود تعلیق تولید Blade، مارول هنوز یکی از شلوغ ترین برنامه های خود را دارد. فیلمبرداری و تولید فیلم Captain America: New World Order در حال حاضر در آتلانتا در حال انجام است و فیلم Agatha: Covenant of Chaos نیز در آتلانتا در حال فیلمبرداری است. فیلمبرداری سریال مرد شگفت انگیز در لس آنجلس آغاز می شود و انتظار می رود فیلم Deadpool 3 در اواخر ماه می در لندن آغاز شود.

فیلمبرداری فیلم Thunderbolts نیز در ماه ژوئن در آتلانتا آغاز خواهد شد و طبق برنامه ریزی های انجام شده فیلم همچنان در حال تولید است. Fantastic Four بزرگترین تست بازیگری مارول از زمان انتخاب تام هالند برای بازی در نقش مرد عنکبوتی در 8 سال پیش است و همچنان قرار است فیلمبرداری آن در ژانویه 2024 در لندن آغاز شود.

فن آرت بلید با حضور ماهرشالا علی

اگر اعتصابات 6 ماه یا حتی بیشتر طول بکشد، این امکان وجود دارد که فیلم چهار شگفت انگیز تحت تأثیر قرار گیرد و تغییر کند. اگرچه به گفته منابع، این اتفاق بعید است. در هر صورت، اگر اعتصاب فقط یک ماه تا 6 هفته طول بکشد، احتمالا تاریخ اکران فیلم هایی مانند Blade تغییر خواهد کرد و استودیوهای هالیوود با مشکلات بزرگ تری مواجه خواهند شد.

اکثر فیلمنامه‌های فیلم‌های پرفروش در طول تولید تکامل می‌یابند، اما مارول به ایجاد تغییراتی در فیلم‌نامه‌های فیلم خود در طول فرآیند فیلم‌برداری نیز شهرت دارد. در هر صورت استودیوها با شرایط فعلی غریبه هستند. به خصوص که فیلمنامه نویسانی سر صحنه فیلمبرداری داشتند که چندین بار فیلم ها یا سریال هایشان را بازنویسی کردند.

  توسعه بازی Atomic Heart به پایان رسید

دیدگاهتان را بنویسید