کاهش قابل توجه بازیکنان Redfall در رایانه شخصی

عرضه بازی Redfall به شدت ناامید کننده بود و این را می توان در کاهش شدید تعداد بازیکنان مشاهده کرد.

هفته گذشته بازی Redfall منتشر شد اما با استقبال خوبی از سوی منتقدان مواجه نشد و نظرات منفی زیادی از سوی آن افراد دریافت کرد. در حال حاضر میانگین امتیاز منتقدین بازی در متاکریتیک، برای نسخه Xbox 59 و برای نسخه PC 56 است. نه تنها واکنش منتقدان به بازی ضعیف است، بلکه نظر بازیکنان Redfall به خصوص در PC نیز بسیار منفی است.

با نگاهی به آخرین آمار SteamDB، تعداد بازیکنان Redfall روی رایانه شخصی از زمان عرضه بیش از 70 درصد کاهش یافته است. اگرچه این بازی ویدیویی بر روی کنسول‌های Xbox Series X Xbox Series S انجام می‌شود و سرویس Game Pass نیز وجود دارد، اما مشاهده چنین افت شدید قطعاً آن چیزی نبود که Bethesda، Arcane Austin Studios یا خود Xbox انتظار داشتند.

فیل اسپنسررئیس Xbox در پادکست Kinda Funny اظهار داشت که از انتشار Redfall راضی نیست: “هیچ چیز برای من سخت تر از ناامید کردن جامعه ایکس باکس نیست. دیدن از دست دادن عزت نفس در این جامعه و ناامیدی آن ها، من را از خودم ناامید و ناراحت می کند.»

وی افزود: پاسخ منتقدان آن چیزی نبود که ما می خواستیم. یه جورایی آروم شدم چه چیزی را می توانیم یاد بگیریم و چه چیزی را می توانیم بهبود دهیم؟ آنچه من با آن برخورد خواهم کرد این است که چه چیزی اشتباه بوده است. واضح است که مسائل مربوط به کیفیت و عملکرد وجود دارد که می توانیم به آنها رسیدگی کنیم. اما کاری که نمی‌کنم این است که در مقابل شور خلاقانه تیم‌هایمان بایستم.”

  چگونه از حمله هکرها به گوشی خود جلوگیری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید