آیفون 15 پرو از دکمه های لمسی استفاده نخواهد کرد


اگر شایعات سال گذشته اپل را دنبال کرده باشید، شاید به یاد داشته باشید که انتظار می رفت آیفون 15 پرو از مجموعه ای از دکمه های لمسی به جای دکمه های فیزیکی در کنار بدنه استفاده کند. اکنون به نظر می رسد که اپل حداقل تا یک سال دیگر دکمه های فیزیکی آیفون را حذف نخواهد کرد. سیروس لاجیک، یکی از تامین کنندگان اصلی اپل، در نامه ای که به سهامداران این شرکت ارسال شده و توسط خبرگزاری مک رامورز مشاهده شد، گفت: محصول جدیدی که در نامه های قبلی به سهامداران ذکر شده بود و قرار بود پاییز امسال ارائه شود، دیگر وجود ندارد. انتظار نمی رود طبق برنامه ریزی ها به بازار بیاید.”

Cirrus بیشتر به خاطر ساخت تعدادی قطعات سخت افزاری در Taptic Engine آیفون که در واقع یک سیستم بازخورد لمسی اختصاصی است، شناخته شده است. اپل بزرگترین مشتری این شرکت است که حدود 79 درصد از درآمد Cirrus در سال 2022 را به خود اختصاص داده است. در ماه نوامبر، Cirrus به سرمایه گذاران و تحلیلگران گفت که در حال کار بر روی یک تراشه جدید سیگنال مختلط (HPMS) با کارایی بالا (همان نوع تراشه) است. مورد استفاده در موتور Taptic) و اینکه این فناوری در سال 2023 وارد گوشی های هوشمند خواهد شد. اما این هفته، سیروس اعتراف کرد که چشم انداز محدودی برای آینده محصول دارد.

آیفون 15 پرو

اولین بار، تحلیلگر مشهور اپل، مینگ چی کو بود که در مورد استفاده از دکمه های لمسی در آیفون 15 پرو اظهار نظر کرد. پاییز گذشته اعلام کرد غول کوپرتینویی قصد دارد دکمه های فیزیکی صدا و پاور گوشی پرچمدار بعدی خود را با دکمه های حساس به لمس جایگزین کند. اما ماه گذشته، کو پیش بینی خود را اصلاح کرد و ادعا کرد که اپل تصمیم گرفته است برنامه های خود را به دلیل برخی مشکلات فنی حل نشده تغییر دهد.

  جهش 238 درصدی در فروش Last of Us Part 1 پس از پخش سریال از HBO


دیدگاهتان را بنویسید