بازی های جدید را در Xbox Showcase به نمایش بگذارید

رئیس ایکس باکس در مورد ویترین این شرکت گفت که هم بازی های جدید و هم اطلاعات جدیدی از بازی های معرفی شده را خواهیم دید.

فیل اسپنسرمدیر عامل بخش بازی مایکروسافت، مصاحبه ای جالب با Kinda Funny یک Xcast داشت که در آن درباره شکست Redfall در سوم شدن در بازار کنسول ها در برابر سونی و نینتندو صحبت کرد و اینکه حتی اگر Starfield از 10 امتیاز 11 را بگیرد، باعث نمی شود مردم کنسول های PlayStation 5 خود را بفروشند.

او نسبت به عملکرد مایکروسافت در ماه ژوئن خوشبین است. ابتدا، او تأیید کرد که شرکت نتوانسته است برنامه 12 ماهه ای را که تقریباً یک سال پیش اعلام کرده بود، ارائه دهد: «نه، ما این کار را نکردیم. بدون تعارف ما تحویلش ندادیم.”

با وجود اینکه چند سال پیش عناوینی مانند Avowed، Fable، State of Decay 3، Perfect Dark، Contraband و Everwild معرفی شدند، اما خبر جدیدی از آنها منتشر نشده است. اسپنسر در پاسخ گفت: “من در مورد ویترین اغراق نمی کنم، زیرا اگر در طرف مقابل و در حال تماشای این مصاحبه بودم، اینطور می گفتم: “هی، بعد از ردفال، تا زمانی که دستم به کنترلر برسد. ، من چیزی دریافت نمی کنم. “” ثابت نشده است.” (این یعنی ارائه بازی، نه صحبت و اغراق در مورد آنها)».

استودیو بازی Xbox

او پس از آن افزود: “اما Showcase برای من اینطور نیست، بنابراین من واقعا مشتاقانه منتظر آن هستم.” ما چیزهایی را ارائه خواهیم کرد که مردم ندیده اند. چند بازی جدید همچنین به‌روزرسانی‌هایی در مورد برخی از آثاری که در فهرست شما هستند، خواهیم داشت.”

  مهم ترین بازی های شهریور 1401 که نباید از دست بدهید

رئیس ایکس باکس همچنین درباره آینده و نحوه ارائه یک بازی با کیفیت در هر فصل ایکس‌باکس هیجان‌زده است: “پس از مدتی تاخیر در تولید بازی به دلیل همه‌گیری کووید، بالاخره بازی‌ها آنلاین می‌شوند.” اگرچه ممکن است بسیاری این جمله را شنیده باشند، او می‌گوید. که «از صحبت کردن در مورد آن خسته شده ام. اما اکنون می بینم که ما در هر فصل بازی هایی داریم که فکر می کنم مشتریان ما را شگفت زده و خوشحال می کند.”

وی ادامه داد: از نظر خلاقیت و مسائل فنی هنوز چیزهایی برای ارائه داریم. همه کارهایی که ما ارائه می کنیم برای همه افراد نیست و ما از این موضوع آگاه هستیم. من سعی نمی کنم کاری کنم که یک بازی بر همه چیز حاکم باشد، کار کنید. ما رویکردهای خلاقانه متفاوتی خواهیم داشت و وقتی به بازی هایی که استودیو بازی سازی مایکروسافت می سازد فکر می کنیم، مجموعه بسیار متنوعی خواهیم داشت. من دوست دارم”.

فیل اسپنسر در کنفرانس مایکروسافت سخنرانی می کند

اسپنسر سپس گفت: «من فکر می‌کنم کاری که ما می‌خواهیم با ایکس‌باکس انجام دهیم این نیست که دیگر پلتفرم‌ها را تقلید کنیم. [بلکه] این است که برند خودمان را بسازیم و تنوع خلاقیت هایمان را بشناسیم [که] امیدوارم تبدیل به یک نیرو شود. اما باید این کار را با کیفیت و در زمان مناسب انجام دهیم. ما باید به مردم آنچه را که می بینند بدهیم. ما باید گیم پلی را نشان دهیم و فکر می کنم فراتر از آن هستم. ما باید بازی های بزرگ را در اختیار بازیکنان خود قرار دهیم. مورد دیگری وجود ندارد.»

  تاریخ انتشار Mount and Blade 2: Bannerlord اعلام شد

می توان گفت که مایکروسافت متعهد به نمایش گیم پلی بازی ها است که نکته مثبتی است. یکی از این بازی ها Starfield است، یک RPG علمی تخیلی از Bethesda. پس از معرفی مایکروسافت در ساعت 20:30 به وقت ایران یکشنبه 21 کرداد (11 خرداد) دایرکت استارفیلد پخش می شود و جزئیات بیشتر، مصاحبه با سازندگان و دموی بازی خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید