تریلرهای انیمیشن Spider-Verse و Spider-Cat و Spider-Rex را در فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse ملاقات کنید.

سونی پیکچرز دو تریلر جدید از فیلم مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر کرد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، متوجه شدیم که تریلرهای جدیدی از فیلم Spider-Man: Across the Spider-Verse محصول سونی پیکچرز به اشتراک گذاشته شده است. این دو تریلر تغییرات بیشتری از مرد عنکبوتی از جمله گربه عنکبوتی و اسپایدر رکس را نشان می دهند. فیلم مورد انتظار Spider-Man: Into the Spider-Verse برای اکران در 12 ژوئن برنامه ریزی شده است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse در آن تاریخ با تریلر ترسناک The Boogeyman استودیوی قرن بیستم در باکس آفیس رقابت خواهد کرد. این انیمیشن در ماه Transformers: Rise of the Beasts، Elemental، The Flash و Indiana Jones and the Dial of Destiny منتشر خواهد شد.

دانلود ویدیو آپارات

دانلود ویدیو آپارات

خواکیم دوس سانتوس، نیروهای کمپ و جاستین کی تامپسون آنها در راس Spider-Man: Across the Spider-Verse بودند. شامیک مور، هایلی استاینفلد، جیک جانسون، عیسی راعی، دانیل کالویا، جیسون شوارتزمن، برایان تایری هنری، لورین ولز، گرتا لی، راشل دراخ، یورما تاکونی، شی ویگهام، کاران سونی و اسکار آیزاک آنها از جمله صداپیشه هایی هستند که در این انیمیشن ابرقهرمانی مارول ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان Spider-Man: Across the Spider-Verse آمده است: «مایلز مورالس برای فصل بعدی در حماسه آیه عنکبوتی بازمی گردد و پس از اتحاد مجدد با گوئن استیسی، مرد عنکبوتی خیرخواه بروکلین به جهان های موازی پرتاب می شود. جایی که تیمی از عنکبوتیان سعی در محافظت از کیهان دارند. اما در حالی که قهرمانان بر سر چگونگی مقابله با یک تهدید جدید درگیر می شوند، مایلز مورالس خود را در مقابل دیگر عنکبوتیان قرار می دهد و باید معنای قهرمان بودن را دوباره تعریف کند تا عزیزانش را نجات دهد.

  تریلر راه اندازی بازی هاگوارتز Legacy

فیل لرد، کریس میلر، امی پاسکال، آوی آراد و کریستینا استاینبرگ با هم آلونسو رووالکابا آنها مسئول تولید انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse و پیتر رمزیکارگردان فیلم Spider-Man: Into the Spider-Verse و آدیتیا سود آنها به عنوان تهیه کننده اجرایی آن عمل می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید