تولید فصل پنجم سریال Stranger Things به دلیل اعتصاب نویسندگان متوقف شد

برادران دافر اعلام کرد که روند تولید فصل پنجم سریال Stranger Things به دلیل اعتصاب نویسندگان برای مدت نامعلومی متوقف شد.

اعتصاب سراسری نویسندگان به دلیل دستمزد پایین و امنیت شغلی از پنجشنبه گذشته آغاز شد و شنبه شب لایو تعطیل شد و پیش تولید Blade برای مدت نامعلومی متوقف شد. حالا با توجه به دومی اخبار سینما و تلویزیونیکی از سریال های بزرگ تحت تاثیر این ضربه مهم قرار گرفت. برادران دافر با انتشار توییتی در صفحه توییتر نویسندگان سریال Stranger Things اعلام کردند که ساخت فصل پنجم و آخر سریال نیز متوقف شده است.

برادران دافر اعلام کردند در حالی که آماده شروع دوباره تولید و همکاری با بازیگران و تیم سازنده فوق العاده سریال هستند، امکان شروع فیلمبرداری و تولید فصل پایانی سریال Stranger Things در زمان اعتصاب نویسنده وجود ندارد و ضمن حفظ ابراز امیدواری کردند که این امر اعتصاب سراسری و فلج کننده به این معنی بود که به زودی می توان به یک توافق عادلانه بین طرفین رسید تا آنها بتوانند به کار خود بازگردند.

برادران دافر در پشت صحنه فصل سوم Stranger Things

پیش از این قرار بود فیلمبرداری فصل پایانی سریال اتفاقات ناشناخته در ماه جاری آغاز شود اما در حال حاضر برنامه مشخصی برای از سرگیری تولید این سریال تعیین نشده است. اگرچه منابع مختلف می گویند که اگر این اعتصاب زیاد طول نکشد، بعید است که تاثیر عمده ای بر زمان بندی ساخت پروژه های بزرگی مانند Stranger Things 5 ​​داشته باشد، اما قطعا تمدید این اعتصاب باعث تاخیرهای زیادی خواهد شد. که در آینده مشاهده خواهد شد.

بابی براون عزیز، دیوید هاربر، فین ولفهارد، کالب مک لافلین، نوح اسنپ، سینک می نشیند، وینونا رایدر، جو کری، مایا هاوک، چارلی هیتون، ناتالیا دایر، کارا بوینو، پرایا فرگوسن، برت گلمن، ادواردو فرانکو و جیمی کمبل باور، از جمله بازیگرانی که انتظار می رود برای فصل پنجم سریال Stranger Things بازگردند. مانند چهار فصل قبل، برادران دافر برای Stranger Things 5 ​​بازخواهند گشت.

  مدت زمان فیلم قاتلان ماه گل مارتین اسکورسیزی مشخص شد

فصل پنجم سریال Stranger Things که در 8 قسمت تولید می شود، قرار است در سال 2024 از نتفلیکس پخش شود.

دیدگاهتان را بنویسید