نمایش ظاهر متفاوت ساموئل ال جکسون در تصاویر جدید از سری تهاجم مخفی

مجله Empire تصاویر جدیدی از سریال Secret Invasion با بازی ساموئل ال جکسون منتشر کرد که در آن شاهد ظاهری متفاوت از نیک فیوری هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از سری بازی Secret Invasion منتشر شده است. مجله امپایر با انتشار دو تصویر روی جلد و دو تصویر جدید از سری جدید دنیای سینمایی مارول، شماره جدید خود را به سریال Secret Invasion اختصاص داد. تمرکز تصاویر جلد روی نیک فیوری و طومارها است، در یک تصویر نیک فیوری را با ظاهری متفاوت می بینید و در تصویر دوم طوماری سربازی را از میدان نبرد نجات می دهد. در ادامه می توانید این عکس ها را ببینید:

پیش از آن نیز مجله امپایر اطلاعات جدیدی از سریال Secret Invasion منتشر کرده بود که بر اساس آن سریال Secret Invasion در 6 قسمت و هر قسمت یک ساعت به طول می انجامد. همچنین لحن سریال نسبت به دیگر آثار اخیر دنیای سینمایی مارول جدی‌تر است. وقایع سری تهاجم مخفی در واقع پس از وقایع فیلم کاپیتان مارول شروع می شود و اکنون طومارها روی زمین حضور دارند و در طی آن نیک فیوری باید برای خنثی کردن حمله با برخی از طومارها مانند اورت راس، ماریا هیل و دیگر متحدان همکاری کند. از طومارهای مهاجم برای جلوگیری از نابودی بشریت.

مقاله مرتبط:

  • معرفی فیلم ها و سریال های آینده دنیای سینمایی مارول (2023). به ترتیب زمان پخش

ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری، بن مندلسون مثل تالوس کوبی اسمالدرز به عنوان ماریا هیل، مارتین فریمن به عنوان اورت راس، دان چیدل در نقش ماشین، اولیویا کلمن، امیلیا کلارک، کینگزلی بن آدر، کریستوفر مک دونالد، کتی فینران و کیلیان اسکاتاز جمله بازیگرانی هستند که در سریال تهاجم مخفی حضور دارند و به ایفای نقش می پردازند. کایل برادستریت او سرپرست تیم نویسندگی و تهیه کننده اجرایی سریال تهاجم مخفی است. هم توماس بزوچا و علی سلیم آنها قسمت های مختلفی از سریال تهاجم مخفی را کارگردانی کرده اند.

  معرفی هری پاتر: قهرمانان کوئیدیچ برای رایانه های شخصی و کنسول ها

سریال تهاجم مخفی در تاریخ 21 ژوئن (31 ژوئن) از شبکه دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید