پدر بمب اتمی در آتش در پوستر فیلم اوپنهایمر

یونیورسال پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم دراماتیک اوپنهایمر منتشر کرده است که در آن کیلین مورفی به عنوان پدر بمب اتمی حضور دارد.

در میان جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، باخبر شدیم که یونیورسال پیکچرز پوستر جدیدی از فیلم اوپنهایمر به کارگردانی منتشر کرده است. کریستوفر نولان با طرفداران به اشتراک گذاشته شد این پوستر کیلیان مورفیبازیگر A Quiet Place Part II (A Quiet Place: Part 2) در این نقش جی. رابرت اوپنهایمر، پدر بمب اتم را نشان می دهد. این فیلم زندگینامه ای درام 21 جولای اکران می شود.

پدر بمب اتمی در شعله های آتش در پوستر فیلم اوپنهایمر ساخته کارگردان کریس نولان

کریستوفر نولان نویسنده و کارگردان فیلم اوپنهایمر است. این اولین فیلم او برای یونیورسال پس از ترک برادران وارنر است. و تنت را صادر کرد. فیلم اوپنهایمر بر اساس کتاب برنده جایزه پولیتزر، پرومتئوس آمریکایی: پیروزی و تراژدی جی رابرت اوپنهایمر ساخته شده است. کای برد و مارتین جی. شروین متوفی تمام شده است.

چارلز روآن از اطلس اینترتینمنت، کریس نولان و اما توماس آنها به عنوان تهیه کننده فیلم برای اوپنهایمر عمل می کنند. یونیورسال مسئولیت پخش جهانی فیلم را بر عهده دارد. در خلاصه داستان این بیوگرافی می خوانیم: «این فیلم درباره ماجراهای یک فیزیکدان نظری به نام جی. بعدی رابرت اوپنهایمر، رئیس آزمایشگاه لوس آلاموس است، که در طول جنگ جهانی دوم نقش مهمی در تولید اولین بمب اتمی در طول پروژه منهتن داشت.

کیلیان مورفی، رابرت داونی جونیور، مت دیمون، امیلی بلانت، فلورانس پوگ، رامی مالک، بنی صفدی، جاش هارتنت، دین دی هان، جک کواید، متیو مودین، آلدن ارنرایش، دیوید کرومهلز، کنت برانا، داوود داسمالچیان، دیلن آرنولد، اولین هاسکی است، جیسون کلارک، جیمز دارسی، مایکل آنگارانو، گای برنت، دنی د فراری، هریسون گیلبرتسون، اما دومان، گری اولدمن، ماتیاس شوایگوفر آنها از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم اوپنهایمر ایفای نقش می کنند.

  انتشار تصاویر قاب رسمی Galaxy S23 Ultra

دیدگاهتان را بنویسید