Magic Compose AI برای شما در پیام های گوگل پیام می نویسد

مدتی است که گوگل روی قابلیتی به نام Magic Compose برای اپلیکیشن Google Messages کار می کند که می تواند از هوش مصنوعی در پیام بنویسید یا حتی شعر به شما کمک خواهد کرد. اکنون تصاویر و اطلاعات جدیدی از این قابلیت منتشر شده است.

به احتمال زیاد قابلیت هوش مصنوعی در اپلیکیشن پیام کوتاه به زودی معرفی می شود و ممکن است در کنفرانس توسعه دهندگان این شرکت شاهد رونمایی از آن باشیم. وب سایت 9to5Google قبلاً تصاویری از این ویژگی را منتشر کرده است که همانطور که از نام آن پیداست آهنگسازی جادویی باید تفاوت هایی با ویژگی هوش مصنوعی در Google Docs و Gmail وجود داشته باشد.

آهنگسازی جادویی

با توجه به این تصاویر، وقتی مقاله ای را ویرایش می کنید، با استفاده از گزینه ای که شبیه یک مداد درخشان به نظر می رسد، می توانید لحن مقاله خود را تغییر دهید، به عنوان مثال، “رسمی(رسمی) یابرانگیخته» (هیجان زده) تغییر. یکی از اون آهنگایه آهنگ(غزلی) و می تواند محتوای شما را به چیزی شبیه به شعر تبدیل کند.

آهنگسازی جادویی

Magic Compose می تواند به شما پاسخ دهد

اگر برای پیامک پاسخی در ذهن ندارید، Magic Compose می‌تواند با کمک هوش مصنوعی و طبق گزارش‌های قبلی، پاسخ به شما پیشنهاد می کنم این ویژگی پاسخ های مرتبط و عمیق تری نسبت به پاسخ هوشمند موجود در پیام های Google ارائه می دهد.

سئو کول

ویژگی Magic Compose در قسمت تنظیمات این برنامه در صفحه ای در کنار Smart Reply و Directions قرار دارد. این ویژگی مانند بسیاری از ویژگی‌های هوش مصنوعی گوگل با برچسب “آزمایشقابل مشاهده است. همچنین در پایین صفحه می گوید که دسترسی به این ویژگی الزامی است اتصال اینترنت خوب.

  ویژگی تشخیص سقوط اپل واچ با اقدام به موقع جان یک بیمار قلبی را نجات داد

گوگل در مورد این ویژگی می‌گوید: «پیشنهادات Magic Compose برای هر مکالمه متفاوت است و در سرورهای Google ایجاد می‌شود.» با توجه به وضعیت فعلی این ویژگی، که کاملاً کامل به نظر می‌رسد، احتمالاً زمان زیادی نمی‌گذرد تا این ویژگی جدید را به صورت عمومی ببینیم. در برنامه پیام های Google

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید