آیفون 15 پرو مکس احتمالاً باریک ترین حاشیه صفحه نمایش را در مقایسه با مدل های قبلی دارد

اپل احتمالاً ویژگی هایی را برای مدل های پرو سری آیفون 15 معرفی می کند که منحصر به آن مدل ها خواهد بود. یکی از آن ویژگی هایی که ظاهرا در مدل پرو مکس ارائه خواهد شد، استفاده از حاشیه حداقلی در اطراف نمایشگر است که این پرچمدار را از تمامی گوشی های قبلی کوپرتینویی متمایز می کند.

یک منبع آگاه در توییتر را نام می برد جهان یخی وی تصویری از کاور آیفون 15 پرو مکس را منتشر کرد که ظاهرا متعلق به ماکت این گوشی است. در این تصویر می بینید که حاشیه های اطراف صفحه نمایش بسیار چشمگیر است کاهش پیدا کرده است.

این منبع آگاه می گوید که آیفون 15 پرو مکس یک پرچمدار خواهد بود تا نشان دهد حاشیه های آن نسبت به تمام آیفون های قبلی کاهش یافته است و آن گوشی هم اکنون یکی از محدودترین محدودیت های ممکن در دنیای موبایل

آیا لبه صفحه نمایش آیفون 15 پرو مکس خمیده است؟

منبع آگاه دیگری به نام ShrimpApplePro نیز اعلام کرد که حاشیه های آیفون 15 پرو مکس نسبت به پرچمداران فعلی اپل در حاشیه است. خم شدن جزئی خواهد داشت.

پیش از این شایعه شده بود که گوشی هوشمند به احتمال زیاد کمی ضخیم تر است. در نتیجه ممکن است با باتری بزرگتری مواجه شویم و لنزهای بیشتری داخل دستگاه جابجا شوند. در مورد بخش Dynamic Island، به نظر می رسد که حداقل در اندازه آن بخش تفاوتی وجود ندارد.

از طرفی با توجه به کاهش اندازه فیلد صفحه، اندازه خود نمایشگر باید بزرگتر بودن؛ مگر اینکه اپل ابعاد فیزیکی بدن را بخواهد کوچکتر آهسته باید منتظر بمانیم تا ببینیم گزارش های بعدی در این مورد چه می گویند.

  شیائومی گوشی Redmi 10 2022 را معرفی کرد

پیش از این شایعه شده بود که این شرکت از دکمه های حالت جامد در مدل های Pro استفاده می کند، اما این شایعه بعداً توسط گزارش دیگری تکذیب شد. حال باید دید کوپرتینویی قصد دارد چه تغییرات دیگری برای متمایز ساختن آیفون 15 پرو و ​​پرو مکس از مدل های استاندارد ایجاد کند.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید