ازدواج در فضا با کمک یک شرکت آمریکایی

یکی از بنیانگذاران Space Perspectiveچشم انداز فضایی) ادعا می کند که آنها احتمالاً اولین شرکتی هستند که خدمات زناشویی را در فضا ارائه می دهند. این شرکت زوج های عاشق را در یک فضاپیمای متفاوت در یک سفر آرام به مدار می برد و تجربه ای فراموش نشدنی را برای آنها فراهم می کند.

جین پوینتر، یکی از بنیانگذاران Space Perspective، به The Cool Down گفت که این شرکت در حال حاضر لیستی از افرادی که می خواهند اولین ازدواج در فضا تا به نام خود ثبت نام کنند، اما هنوز مشخص نیست چه کسانی این عنوان را برای خود خواهند گرفت.

او در مورد سفینه فضایی گفتنپتونناسا که این سفرهای تاریخی را انجام خواهد داد، می گوید: «نپتون به گونه ای طراحی شده است که مقرون به صرفه ترین، پایدارترین و ایمن ترین فضاپیمای روی زمین یا بالای زمین باشد. این فضاپیما شامل یک بالون فضایی (بالون فضاییسیستم نزول پشتیبان و کپسول نپتون.

سئو کول

فضاپیمای ازدواج در فضا چگونه خواهد بود؟

پوینتر ادامه می‌دهد: «برخلاف فضاپیماهای دیگر، که در آن خدمه در طول پرواز از یک سیستم پرواز جدا می‌شوند و به سیستم پروازی دیگر منتقل می‌شوند، کپسول نپتون در تمام مدت از پرتاب تا فرود روی بالون فضایی خواهد بود.» متصل بی حرکت می ماند و یک تجربه پروازی بی ادعا و آرام ایجاد می کند.

Space Perspective در مورد تامین نیروی لازم برای به حرکت درآوردن این فضاپیما می گوید: «سفینه فضایی نپتون SpaceBalloon که هیدروژن تجدید پذیر استفاده می کند، از زمین بلند می شود و به فضا می رود و نیازی به موشک ندارد و ردپای کربنی از خود باقی نمی گذارد.

  نسخه بتای عمومی Street Fighter 6 احتمالا در این ماه منتشر خواهد شد

این فضاپیما، به جای پرتاب قدرتمند مانند اکثر موشک ها، با سرعت 20 کیلومتر در ساعت از زمین بلند می شود تا هرکسی با هر شرایط پزشکی بتواند سفر کند. Space Perspective ادعا می کند که فناوری آنها اثبات شده است و برای چندین دهه توسط ناسا و سایر آژانس های فضایی برای پرتاب تلسکوپ و سایر ابزارهای حساس استفاده شده است.

از این سیستم برای برگرداندن زمین نیز استفاده می شود چهار باب حرف استفاده هایی که به کپسول و SpaceBalloon متصل می شوند. این چتر نجات ها می توانند بلافاصله حتی در مواقع اضطراری فعال شوند و از فرود ایمن فضاپیما اطمینان حاصل کنند. این شرکت می‌گوید: «این نوع چتر نجات در بیش از هزار پرواز در طول دهه‌ها توسط آژانس‌های فضایی مختلف مورد استفاده قرار گرفته است و ضریب موفقیت 100 درصدی داشته است.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید