امکان ارائه نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 در نمایشگاه آینده پلی استیشن

بر اساس گزارش‌های جدید، احتمال بازسازی Metal Gear Solid 3 در نمایشگاه آتی سونی وجود دارد.

چند سالی است که شایعاتی مبنی بر بازسازی متال گیر سالید 3 در میان جدیدترین اخبار بازی به گوش می رسد و حالا به نظر می رسد زمان معرفی آن بسیار نزدیک است. اوایل سال جاری گزارش شده بود که دو نسخه از سری Castlevania شامل نسخه بازسازی شده و یک بازی جدید توسط کونامی در رویداد E3 2023 معرفی می شود که بعداً آن رویداد به طور رسمی لغو شد و اکنون به نظر می رسد که ناشر ژاپنی می‌خواهد بیشترین بازی‌های جدید شما را در PlayStation Showcase ارائه کند.

نیک بیکربنیانگذار XboxEra اخیراً در پادکست خود توضیح داده است که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 احتمالاً در نمایشگاه پلی استیشن معرفی خواهد شد که ظاهراً برای اواخر این ماه برنامه ریزی شده است. بیکر همچنین گفت که این بازسازی احتمالاً در انحصار کنسول پلی استیشن 5 است.

Jazz Corden، یکی دیگر از گزارشگران صنعت بازی از Windows Central Media، سپس این موضوع را تایید کرد و در توییتر توضیح داد که در مورد انحصاری بودن بازسازی Metal Gear Solid 3 برای پلی استیشن 5 شنیده است. کوردن همچنین گفت که سونی قراردادهای انحصاری با Konami امضا کرده است. فرنچایزهای Metal Gear Solid، Silent Hill و Castlevania. تاکنون به صورت رسمی اعلام شده است که نسخه بازسازی شده Silent Hill 2 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. با این حال، اطلاعات رسمی در مورد انحصاری بودن دو مجموعه دیگر کونامی هنوز تایید نشده است.

  شایعه: پرچمدار جدید انویدیا با 48 گیگابایت حافظه و توان مصرفی 800 وات

اگر گزارش‌های مربوط به PlayStation Showcase در پایان این ماه درست باشد، احتمالاً جزئیات بیشتری از بازی‌های آینده کونامی به دست خواهیم آورد. در اوایل سال جاری، گزارشی ادعا کرد که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 برای عرضه در سال 2024 برنامه ریزی شده است.

می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم زومجی و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید