بهترین برنامه ها برای ساعت های هوشمند سامسونگ

اکوسیستم هوشمند سامسونگ یکی از برجسته ترین پلتفرم های پوشیدنی است. در حال حاضر با عرضه سری گلکسی واچ 5 مجهز به سیستم عامل Wear OS، ساعت های سامسونگ همانند اپل واچ عملکردهای زیادی را برای ردیابی سلامت، سفارشی سازی و … در اختیار کاربران قرار می دهد. بسته به مدل ساعتی که دارید، برنامه های Samsung Galaxy Watch بسیاری برای نصب در فروشگاه گلکسی سامسونگ و فروشگاه Google Play وجود دارد.

چه بخواهید تناسب اندام خود را بهبود ببخشید، خانه هوشمند خود را کنترل کنید و موارد دیگر، برنامه های زیر بهترین برنامه ها برای Samsung Galaxy Watch هستند.

قسمت اول این مقاله در مورد اپلیکیشن های گلکسی واچ 5 و گلکسی واچ 4 است که می توانید از فروشگاه گوگل پلی دانلود کنید. قسمت دوم مقاله به اپلیکیشن های سیستم عامل تایزن برای گلکسی واچ 3، گلکسی واچ اورجینال، گلکسی واچ اکتیو 2 و گلکسی واچ اکتیو اختصاص دارد. با ما بمان.

بهترین برنامه های Samsung Galaxy Watch برای Wear OS

  • قیمت: رایگان / پرداخت درون برنامه ای

C25K یکی از بهترین برنامه های پیاده روی و دویدن برای مبتدیان است و هدف آن کمک به افراد تنبل و تبدیل آنها به دونده های معمولی است. مانند برنامه Fitbit، طرح بندی C25K در Wear OS ساده است. این برنامه Samsung Galaxy Watch میزان کالری سوزانده شده و مسافتی که در هر بار دویدن طی می کنید را ردیابی و نمایش می دهد و همچنین می توانید تمرینات روزانه خود را از طریق منوی برنامه انتخاب کنید.

  اعلام تاریخ انتشار نسخه با کیفیت Top Gun 2 با بازی تام کروز

دیدگاهتان را بنویسید